FORM_CGDF_LOGO.gif
ČESKÁ GREYHOUND DOSTIHOVÁ FEDERACE 

Chrtí Oskaři 2014 - Zlatý Chrt 2014 - Golden Greyhound Awards

 

Chrtí Oskaři v Greyhound Park Motol Praha

 Zlatý chrt Golden Greyhound - Česká greyhound dostihová federace g.gifZlatý chrt Golden Greyhound - Česká greyhound dostihová federace o.gifZlatý chrt Golden Greyhound - Česká greyhound dostihová federace l.gifZlatý chrt Golden Greyhound - Česká greyhound dostihová federace d.gifZlatý chrt Golden Greyhound - Česká greyhound dostihová federace y.gifZlatý chrt Golden Greyhound - Česká greyhound dostihová federace n.gif    Zlatý chrt Golden Greyhound - Česká greyhound dostihová federace g.gifZlatý chrt Golden Greyhound - Česká greyhound dostihová federace r.gifZlatý chrt Golden Greyhound - Česká greyhound dostihová federace y.gifZlatý chrt Golden Greyhound - Česká greyhound dostihová federace e.gifZlatý chrt Golden Greyhound - Česká greyhound dostihová federace h.gifZlatý chrt Golden Greyhound - Česká greyhound dostihová federace o.gifZlatý chrt Golden Greyhound - Česká greyhound dostihová federace 85.gifZlatý chrt Golden Greyhound - Česká greyhound dostihová federace n.gifZlatý chrt Golden Greyhound - Česká greyhound dostihová federace d.gif  Chrtí Oskaři v Greyhound Park Motol Praha
Chrtí Oskaři v Greyhound Park Motol Praha
Chrtí Oskaři v Greyhound Park Motol Praha
Chrtí Oskaři v Greyhound Park Motol Praha
Chrtí Oskaři v Greyhound Park Motol Praha
Greyhound_Park_Motol_Golden_Greyhound_Awards_Chrti_Oskari_PANK2215_resize.jpg
Chrtí Oskaři v Greyhound Park Motol Praha
Chrtí Oskaři v Greyhound Park Motol Praha
Chrtí Oskaři v Greyhound Park Motol Praha
Chrtí Oskaři v Greyhound Park Motol Praha
Chrtí Oskaři v Greyhound Park Motol Praha
Chrtí Oskaři v Greyhound Park Motol Praha

http://www.cgdf.cz/user_data/cms/fotogalerie/01647/large/2-Greyhound_Park_Motol_Czech_Greyhound_Racing_Federation_IMG_9386_v.jpg

Racing_Paddock_Greyhound_Park_Motol_IMG_0054.jpg
Racing_Paddock_Greyhound_Park_Motol_IMG_0022.jpg
Greyhound_Park_Motol_Czech_Greyhound_Racing_Federation_IMG_9505_v.jpg
Racing_Paddock_Greyhound_Park_Motol_IMG_0034.JPG

Racing_Paddock_Greyhound_Park_Motol_IMG_0828.jpg
Lexus_Praha_Greyhound_Race_Sprint_CGDF_2130626_180.jpg
Chrti_Princess_Dior_Chanel_DSC05209_Czech_Greyhound_Racing_Federation.jpg
6_Greyhound_Park_Motol_Golden_Greyhound_Awards_Chrti_Oskari_PANK1970_resize.jpg
Chrtí Oskaři v Greyhound Park Motol Praha
Greyhound_Park_Motol_Golden_Greyhound_Awards_Chrti_Oskari_PANK2043_resize.jpg
Greyhound_Park_Motol_Golden_Greyhound_Awards_Chrti_Oskari_PANK2402_resize.jpg

http://www.cgdf.cz/user_data/cms/fotogalerie/01634/large/Berg_Toys_Cup_Greyhound_Park_Motol_CGDF_IMG_8343.jpg
http://www.cgdf.cz/user_data/cms/fotogalerie/01634/large/Berg_Toys_Cup_Greyhound_Park_Motol_CGDF_IMG_8494.jpg


Sport-bar_Greyhound_Park_pripravena_CGDF_2130626_054_SQ.jpg
Chrtí Oskaři v Greyhound Park Motol Praha
 Greyhound_Park_Motol_Golden_Greyhound_Awards_Chrti_Oskari_PANK2281_resize.jpg
Greyhound_Park_Motol_Golden_Greyhound_Awards_Chrti_Oskari_PANK2576_resize.jpg

 

Chrtí Oskaři v Greyhound Park Motol Praha


Zlatý chrt 2014 - Golden Greyhound Awards

Červený koberec, zlaté sošky, vlastní limuzíny a péči jako králové. To vše mají nadšení chrtí závodníci, kteří právě přebrali ceny za své vynikající výkony v různých kategoriích v minulé sezóně šampionátu Zlatý chrt 2014. Sošky jim přišly dne 23.3.2015 předat přední české VIP.  Vyhlášení moderovala již tradičně známá milovnice chrtů, zpěvačka a moderátorka Heidi Janků v Greyhound Parku Motol v Praze.

 

Ceny letošním vítězům šampionátu Zlatý chrt Formule CGDF přišli předat osobnosti: 

Vladimír Hron, Kristýna Janáčková, Heidi Janků, Iva Kubelková, Oldřich Navrátil, Pavel Nový, Sabina Remundová, Linda Rybová, Karel Štědrý, Zuzana Vejvodová a Lešek Wronka s manželkou Halinou Mlynkovou. Vzácnými hosty byli zástupce Louis Vuitton Praha,
pan Vojtěch Kopecký, fotograf Jadran Šetlík, producent Ivo Pavlík, a další.

Již druhým rokem probíhal slavnostní ceremoniál v Greyhound Parku Motol v Praze,

který je největším a nejexkluzivnějším chrtím dostihovým závodištěm v kontinentální Evropě a svými australskými závodními technologiemi je unikátem dokonce v celé Evropě.
Jako jediná dostihová dráha v Evropě má dostihová dráha Praha osmikomorové startovací boxy, zatímco v celé Evropě (ostrovní i kontinentální) jsou běžné boxy šestikomorové, takže jen v Greyhound Park Motol můžete vidět v jednom závodu běžet hned 8 chrtů najednou. Že jde o mimořádný zážitek - to jistě nemusíme zdůrazňovat.

Letos poprvé navíc slavnostní vyhlášení doprovázel i ukázkový dostih, aby si pozvaní hosté i ti, kteří si zakoupili vstupenky, mohli lépe představit, jak vše probíhá a za co si vítězní chrti odnášejí své zlaté sošky.  Mohli jsme vidět osmiletého greyhounda WHITE Elbony – Zlatý chrt Velmistr Double (majitel Zdenek Grondol) šestiletou fenku NewMac DIOR – Zlatý chrt Par Excellence (majitel Rudolf Želinský) , a dvě krásné fenky (pana Jiřího Jirouta) – šestiletou Stormy CASSANDRA – Zlatý chrt Mistr, a mladičkou nadějnou závodnici Thelmu.
Dále viz.:


K slavnostnímu ceremoniálu Golden Greyhound Awards:

Vítězný chrt letos nebyl jen jeden, ale o titul Zlatý chrt - Velmistr se podělili hned dva greyhoundi, každý ve své kategorii - Sir a Lady. Na slavnostní vyhlášení přijeli oba chrtí atleti ve své vlastní luxusní limuzíně, ze které vyskočili rovnou na červený koberec. Jako opravdové hvězdy si poté se svými majiteli došli pro své zlaté sošky.

Výjimečný ceremoniál, výjimeční chrti:
PředáváníChrtích Oscarůje událost, která nemá ve světě obdoby a značí obrovskou úctu majitelů dostihových greyhoundů k tomuto noblesnímu plemeni.

Je až neuvěřitelné, jaké péče se chrtím závodníkům na dráze v Greyhound Parku Motol dostává. Chrti mají nejen skvělé figury, lesklou srst a krásné zuby, což dokazuje dokonalou péči, ale jejich majitelé jim dopřávají i v oblasti módy. Toto tvrzení dokázala, m.j.  perfektně upravená chrtí slečna Queen Vuitton, která očividně odešla přímo z pedikúry, jelikož měla růžově nalakované drápky. Na fotografii je krásná Vuittonka spolu se zástupcem butiku Louis Vuitton Praha, panem Vojtěchem Kopečným.

Chrti ale nejsou jen skvělými sportovci s famózní pedikúrou a manikůrou, ale jsou i dobrosrdečnými dárci.

Celou svou velmistrovskou výhru totiž oba vítězové věnovali na dobročinné účely.


  • Queen VUITTON  věnovala šek v hodnotě sto tisíc korun nadaci Ivě Kubelkově , která jako patronka přišla zastupovat Farní charitu, Azylový dům Lovosice. „...jsem velice vděčná všem, kteří nemyslí jen na svůj blahobyt a takovéto projekty podporují," poděkovala České greyhound dostihové federaci Iva Kubelková. Občas se o chrty pečuje lépe než o lidi, a proto chtěli v rámci svých možností pomoci.


  • Velkolepý dar ve stejné hodnotě daroval i Big Daddy GUCCI  Lindě Rybové pro Nadační fond Kolečko, jehož je patronkou „Chtěla bych moc poděkovat chrtům za jejich ohromný dar pro naši nadaci. Snažíme se pomáhat dětem postiženým následky dopravních nehod, nebo jiným úrazem a zmírnit fyzické, psychické a sociální dopady, které s tím souvisejí. Finanční dary v takovéto výši nám v naší snaze nesmírně pomáhají a musím přiznat, že se těším, až budu dětem vyprávět, že na nové vybavení jim přispěli pejsci," sdělila věčně usměvavá Linda Rybová.


V rámci galavečera proběhlo už tradiční odhalení autorské olejomalby na plátně Františka Ringa Čecha , jehož naivní umění provází dostihový šampionát již řadu let.  Svým štětcem tentokrát vytvořil obraz s názvem „Vítězný let Gucciho a Rudolfa“ a humornou legendu k němu přednesl herec a bavič  Vladimír Hron.
Dále viz.:http://www.cgdf.cz/cs/obrazy-o-chrtech-frantiska-ringo-cecha.html

Pražská chrtí dostihová dráha jako jediná smí hostit Formuli CGDF
Majitelé greyhoundů, kteří se sdružují v České Greyhound Dostihové Federaci (Formule CGDF), nenechají svého psa startovat na kluzké travnaté dostihové dráze, výhradně jen na dráze s pískovým tělesem dráhy specielní konstrukcenestaví je na start víckrát, než jednou za 24 hodin.


Pražská chrtí dostihová dráha má specielní mnohovrstvou konstrukci tělesa dráhy a laserem zaměřené klopení zatáčky dostihové dráhy, takže náběh do zatáčky je pozvolný, klopení dráhy psům v běhu pomáhá a chrti nemusí překonávat velkou odstředivou sílu, což jim šetří klouby.
Kolem celého oválu dráhy jsou umístěny kamery - elektronické rozhodčí, kteří dokáží vidět více, nežli lidské oko (stejnou situaci z různých úhlů), a jejich verdikt nelze rozporovat, což se v amatérském prostředí u lidských Jury často děje, jde-li o diskvalifikaci chrta, který se před cílem porve. Elektronické Jury "neokecáte", záznamy se mohou archivovat - a tato skutečnost u některých chovatelů / majitelů greyhoundů - rváčů vzbuzuje obavy, takže se chrtí dostihové dráze v Praze vyhýbají jako "čert kříži". 
Dále viz.:
http://www.cgdf.cz/cs/napadani-dostihovych-chrtu.html

Finální písek dráhy je mletý na zakázku, je frakce 0 - 1 mm, (což je vpodstatě téměř pudr)  a ve specielním poměru smíchán s jílem - psi musí došlápnout do měkkého podkladu, ale přitom musí mít pevný odraz. Psi nevytrhávají drápky kořeny trávy, nevpádávají jim tlapičky mezi drny, nepřiberou hrudí větev nějakého stromu, jak se často stává, když někdo vypustí závodního chrta k běhu tam, kam by neměl. Skvělá chrtí dostihová dráha je trochu věda.

Pro svůj profesionální standard závodních technologií, profesionální standard zázemí pro chrtí závodníky, i profesionální dostihový systém s jedním startem greyhounda v jednom dni, smí závodní okruh Praha, dostihová dráha v Greyhound Park Motol v Praze - jako jediná v kontinentální Evropě - hostit Formuli CGDF.

Dále viz.: http://www.cgdf.cz/cs/zazemi-pro-zavodni-chrty-v-greyhound-park-motol.html

Na případné otázky, zdali tato Formule CGDF závodí i na jiných chrtích závodních okruzích, jako je tomu u Formule 1, můžeme odpovědět: Jinde v kontinentální Evropě se chrtí dráha těchto parametrů nenachází. Kdo by tedy šel z Greyhound Park Motol v Praze dobrovolně se svým greyhoundem někam jinam, dobrovolně riskovat zdraví svého greyhounda? - nikdo. Nabízí se  možnost - že by se všichni majitelé chrtů Formule CGDF odebrali do profesionálního prostředí Irska či Anglie - to však nelze, všichni mají svá občanská povolání, nebo různé práce, přestože jsou již v zaslouženém v důchodu.
Šampionát je tedy o dojezdné vzdálenosti k chrtí dostihové dráze v Praze, ale přesto si zde pravidelně zajíždí majitel greyhoundí slečny až z Rakouska - chce svému chrtovi dopřát skvělou
dostihovou dráhu. Jen více takových, kteří myslí víc na psa, než na sebe. 

Dále viz.: http://www.cgdf.cz/cs/zavodni-formule-cgdf.html 


Účast v šampionátu Zlatý chrt je o trvalé kondici a zdraví chrta, nejde  o vítězství v jednom závodu, do kterého soustředí své síly majitel chrta i jeho pes, ale o trvalé péči o chrta po celou jeho dostihovou sezónu – a o to právě je cílem šampionátu.
Dále viz.:

  
Chrti v CGDF mají díky podmínkám tak skvělou kondici, že mohou závodit i v pozdním seniorském věku jako zamlada

Pro chrty tu máme skvělé podmínky jak pro trénink, tak pro závodění. Trénují na nejlepší závodní dráze s pískovým tělesem v Praze – Motole a díky těmto podmínkám mohou bez problémů závodit i ve vyšším věku, než je v Evropě běžné, řekl s hrdostí Zdenek Grondol, prezident CGDF a dodal: „na závodní dráze kontinentální Evropy stěží uvidíte chrta, kterému  je 5-6 let.
U nás v CGDF soutěží, a to pravidelně, klidně i desetiletí greyhoundi, na kterých vidíte, že jsou plni síly a závodění jim přináší radost.“


Jarmila  Grondolová z CGDF dodala: "Ti chrti, kteří již závodit nemohou, se na dostihové dráze rádi proběhnou jen tak - bez návnady. Chrti si pamatují, že tady stíhali zajíce, a tak někteří si sami, svou vlastní rychlostí, oběhnou závodní ovál, jakoby zajíce viděli, někteří chrti běží a hledají, kam se jim zajíc schoval – ale všichni si nakonec zaběhají v bezpečí skvělé dráhy. Každopádně jsou vždy velmi šťastni, že tam také mohli být. Dostihová dráha je pro závodní chrty odměna." 


Racing Paddock vyhledávají děti i dospělí a chtějí vidět přípravy chrtů zblízka.

Dále viz: http://www.cgdf.cz/cs/deti-miluji-greyhoundy-greyhoundi-miluji-deti.html

Ladislava Jurková z CGDF dodává: "na dostihové dráze v Praze smí běhat každý chrt,
jehož majitel
se předem zaregistruje a dodržuje pravidla Dostihového řádu a s ním související pravidla". Zaběhat si na této dráze může každé plemeno chrta, nemusí jít jen o greyhounda.  "Tak mě tu máte a pusťte mne na dráhu" - takto to u CGDF dávno nefunguje.
Ceny startovného se vším všudy jsou v Praze kupodivu levné, srovnáme-li s cenami startovného na travnatých drahách - jsou totožné, avšak komfort chrtů na chrtí dráze v Praze je neporovnatelný. 
Dále viz.: http://www.cgdf.cz/cs/registrace-na-dostihovou-sezonu-2015-zahajena.html


Starší greyhoundi učí mladičké chrty v chrtí školičce

Do chrtí akademie - Greyhound Schooling Academy vstupují nezkušení chrtí závodníci, jako kdysi např.   také chrtí štěňátka Dior a Chanel. Mohla se těšit, neboť jejich Schooling tutorem byl slavný závodník z irských a anglických dostihových drah s profesionálním dostihovým sportem. Jeho jméno je Swift Cruise, je vysloužilým dostihovým chrtem, byl adoptován, a do Česka přijel učit mladá štěňata potřebným základům. Dalšími učiteli byli greyhoundi White Elbony, Cato a Cayenn Elbony, apod.


Šampionát Zlatý chrt pořádá každoročně Česká greyhound dostihová federace (ČGDF)
a vyhlašuje vždy vítěze v několika kategoriích. Chrti, kteří získají ve své kategorii za celou závodní sezónu nejvíce bodů, obdrží titul Zlatý chrt – Vítěz, a pokud své prvenství v dané kategorii obhájí i v dalších sezónách, přidává se jim k získanému titulu stupeň Mistr a poté Velmistr.
Dále viz.: http://www.cgdf.cz/cs/zlaty-chrt-golden-greyhound.html

Počet "pilotů" Formule CGDF je shodný s počtem jezdců Formule 1. 

Na začátku sezóny 2014 se do závodů CGDF kvalifikovalo celkem 18 greyhoundů, což je na dostihovou dráhu v Česku víc než úctyhodný výkon. (Jinde v ČR pravidelně běhají tak 2 - 4 greyhoundi, nebo žádný). Oproti loňskému roku to v CGDF znamená nárůst o 4 kvalifikované chrty. A dalších 5 závodních greyhoundů právě dorazilo z Irska do Prahy, a adaptují se na chrtí dostihovou dráhu v Praze Motol.  

Na závodní dráze v Praze uvidíte tyto závodní greyhoundy: 

Azzaro, Moet a Chandon, Dior, Chanel, Kenzo, Dolce a Gabbana, Louis a Vuitton, Gucci, White, Cassandra, Rosa Luise, Thelma, Kewell, Armani, Ralf a Lauren, Valentino, Fendi, na dráze uvidíme i Cata a Cayenna, a v průběhu roku přijede do ČR transport dalších pěti závodních chrtů z Irska.
Dále viz.: http://www.cgdf.cz/cs/australska-chrti-legenda-v-praze.html


Česká greyhound dostihová federace je  organizace, která si pokojně naplňuje své cíle, a když se po těžké práci přeci jen trochu po okolí rozhlédne, zjistí, že již po dlouhá léta jako jediná organizace v ČR zajišťuje, že dostihový sport greyhoundů v ČR ještě "žije" a čeští diváci mohou shlédnout závody greyhoundů a poznat greyhoundy zblízka - nemyslí se tím chrti ostatních plemen (perský chrt, afghánský chrt, faraónský chrt, whippet, italský chrt, apod.) , ale ti chrti, kteří jsou právem nazýváni "králi dostihových drah" a jejich vlastnictví se podobá držení závodního koně, jde tedy o greyhoundy, neboli o anglické  chrty, chcete-li. V Irsku a Anglii závodí a sází se na greyhoundy, a výraz anglický chrt stěží uslyšíte. 
Dále viz.:http://www.cgdf.cz/cs/o-nas-rozsirene-udaje-cgdf-1.html


Kuriozita "jezdců", neboli závodních chrtů Formule CGDF

Nikdo ze závodících greyhoundů ve Formuli CGDF není z českého chovu, chrtí závodníci jsou přímí potomci dostihových legend profesionálního dostihového sportu a TOP plemeníků celého světa, a přiletěli do ČR z Austrálie či Irska.
Ve Formuli CGDF lze vidět nejlepší z nejlepších závodních greyhoundů a takový „genetický materiál“, jaký na chrtí dostihové dráze v Praze závodí, a ještě v tomto množství -  jinde v Česku nenajdete.  Dostihy chrtů České greyhound dostihové federace jsou v mnoha směrech unikátem.

Dále viz.:


Chrtí Oskary 2014 získali tito greyhoundi:

  • V kategoriiZlatý chrt Classic – sirsi první místo vybojoval dvou a půl letý Kinloch MOËT a získal titul Zlatý chrt - Vítěz
  • V kategorii Zlatý chrt Sprint – lady získala nejvíce bodů fena Kinloch CHANDON, která zvítězila prvním rokem a byl jí proto připsán titul Zlatý chrt – Vítěz.
  • kategorii Zlatý chrt Sprint – sirzvítězil Big Daddy GUCCI, který své prvenství obhájil již po třetí a obdržel tak titul Zlatý chrt – Velmistr.
  • v kategorii Zlatý chrt Classic – lady“ to byla čtyřletá Queen VUITTON. Queen VUITTON svým třetím vítězstvím dosáhla na  titul Zlatý chrt – Velmistr.


Kuriózní je na výsledcích šampionátu 2014 je to , že oba Zlatí chrti – Vítězové, tedy Moët a Chandon, jsou sourozenci (dvouletí) a oba Zlatí chrti – Velmistři, tedy Gucci a Vuitton, jsou rovněž sourozenci (čtyřletí). Pro potencionální majitele závodních greyhoundů to může znamenat doporučení: zajímat se o potomky Big Daddy Cool (AU) - otec Gucci a Vuitton,  a nebo o potomky Kinloch Brae (IE) - otec Moet a Chandon.

Stavba těla přímých potomků Big Daddy Cool (Gucci a Vuitton) : muskulaturní sportovci.
(dle lidské typologie: spíše mezomorf). Povaha: spíše rozverná.
Stavba těla přímých potomků Kinloch Brae (Moet a Chandon) : napnutý luk
(dle lidské typologie: spíše ektomorf). Povaha: spíše klidní.

Prohlédnete-li si oba muskulaturní typy závodních greyhoundů zblízka, můžete ocenit
jejich nádherné křivky, jako když milovníci závodních strojů oceňují křivky supersportů.
Chrti, kteří pravidelně závodí, mají pěkné svaly, vyrýsované pletence svalů na hrudi, a zvláště pak, jak "chrtaři" říkají, úzký pas a "kaťata" - žádné splasklé vyschlé pytlíky namísto hýžďových a stehenních svalů, které můžeme vidět u nezávodících chrtů i v poměrně mladém věku, což se stane, když se páníček s chrtem chce jen promenovat, ačkoli chrt by na závodní dráhu mohl, chrta kazí a kolemjdoucím nabízí žalostnou podívanou. Stejně jako u lidí - když chrt pravidelně nesportuje, nemá svaly a je buď tlustý, nebo vyschlý, svaly atrofují, svalová vlákna se ztrácejí a jsou postupně nahrazovány "pleteninou" a pohled zezadu na chrtí zadeček a komíhající nožičky a hýždičky - je pak smutná podívaná a výčitka toho, co člověk greyhoundovi udělal. Chrta člověk vyšlechtil jako lovce, a má mu jeho potřeby dopřávat.

Zato zadeček krásné Vuitton, nebo zadeček krásné mladičké Chandon
to je jiná podívaná. Můžeme dodat, že krásnou či spíše přenádhernou muskulaturou se stále může honosit i ostatní, mnohem starší greyhoundi - např. osmiletý senior greyhound White Elbony (Zlatý Chrt - Velmistr Double) , skvělou muskulaturou se mohou chlubit i super-senioři Cato a zvláště pak Cayenn Elbony (Zlatý chrt - Velmistr)  - ten má stále lehký krok a plavnou chůzi, kterou vždy nad obyčej vynikal, a jeho věk mu nikdo nehádá - ani např. návštěvníci Greyhound Parku z Irska.   
Česká greyhound dostihová federace posunula obecně zavedená kritéria pro nejzazší věk chrtích závodníků - ani desetiletý chrt není tak starý, aby nemohl na dostihovou dráhu. Ani u lidí již nejsou "padesátníci" za kmety, jako tomu bylo v minulosti. Majitelé chrtů z CGDF jsou toho přesvědčení, že kdyby své chrty pouštěli nikoli "na písku", ale někde "na trávě", bylo by všemu jinak - dle všeho bývalí sparingpartneři Cayenna (z dostihové dráhy Praskačka) se již léta na dráhu nepostavili a nezávodí. 

Specielní krmivo pro chrty - Red Mills, profesionální dostihová dráha, profesionální dostihový systém, jeden start greyhounda za den - to je mix, který chrty udržuje do vysokého věku ve skvělé kondici.

Chrtí dostihový sport v Česku je nevýdělečnou činností
Tento sport je v prostředí ČR nevýdělečnou činností a jako menšinový sport jej málokdo zvnějšku chce sponzorovat.
A tak vše zůstává na bedrech majitelů chrtů a nebo někdo z nich přispěje na náklady i pro ostatní.
Majitelé chrtů z CGDF, zejména členové prezidia, dobrovolně a bez nároku na odměnu odpracovali již množství hodin na zvelebování chrtí dostihové dráhy v Praze.
Dále viz.: 
http://www.cgdf.cz/cs/o-nas-rozsirene-udaje-cgdf-1.html   

Chrtí Oscaři a Hollywoodský chodník slávy
Jména závodních chrtů Velmistrů budou zvěčněna v síni slávy v Greyhound Parku Motol. Přesněji - budou uvedena ve zlaté hollywoodské hvězdě v galerii společně s obrazy, a to, jak vyjádřil Ringo,  „Na počest a věčnou slávu“ těchto chrtích Velmistrů.

V Greyhound Parku Motol je možnost nejen sledovat chrtí závody, ale kdokoliv může přijít a užít si den plný zábavy a adrenalinu, nebo jen tak relaxovat na některé z krytých zahrádek. Sportovně-zábavní areál Greyhound Pak Motol, který  je obkklopen zelenými svahy, je součástí přírodní památky Košíře – Motol, a tak se zde skvěle relaxuje i sportuje.
K dispozici jsou k zapůjčení eco-motokáry,  šlapací čtyřkolky velké i malé, i double šlapadla. Na své si přijdete, i pokud chcete zažít gurmánský zážitek v komplexu restaurací Four Leaf Restaurant s unikátní vyhlídkovou restaurací, sport barem a cafe galerií.

Nový šéfkuchař Four Leaf Restaurant,  Jan Schánil, který vařil ve vyhlášených restauracích v ČR i v zahraničí,   m.j. v Irsku, v Riz Carlton Power scourt, VIP lounge a Gordon Ramsay restaurant, potěšil vybraným menu celebrity i ostatní VIP hosty slavnostního ceremoniálu Chrtích Oskarů, a to dokonce i ty nejnáročnější, kteří trasu své dovolené plánují dle toho, která michelinská restaurace ve světě jim právě mohla rezervovat místo.  Slavnostní tabule uspořádaná na počest Zlatých chrtů byla ve zlato-černém provedení, s akcenty hollywoodských hvězd, skvělá „pro jazyk i pro oko“.  

Česká greyhound dostihová federace

www.cgdf.cz, www.greyhoundpark.cz/Související odkazy:


Chcete-li vědět víc o dostizích chrtů v ČR, dostihových drahách, apod.,:

http://www.cgdf.cz/cs/chrti-dostihy-v-ceske-republice-1.html​

 

Kdo je to greyhound: (historický článek z roku 2007) 
http://www.cgdf.cz/cs/kdo-je-to-greyhound-1.html

Welfare chrtů z České greyhound dostihové federace

http://www.cgdf.cz/cs/welness-a-fitness-centrum-v-greyhound-chateaux.html

Pohádky o chrtech:

http://www.cgdf.cz/cs/pohadky-o-chrtech-cgdf.html

Chrti závodí pro charitu:
http://www.cgdf.cz/cs/chrti-zavodi-pro-charitu.html


Kdo jsme - rozšířené údaje o CGDF:
http://www.cgdf.cz/cs/o-nas-rozsirene-udaje-cgdf-1.html

Chrtí dostihová dráha Praskačka je na prodej!
http://www.cgdf.cz/cs/dostihova-draha-chrtu-praskacka.html

© Česká greyhound dostihová federace - CGDF / Czech Greyhound Racing Federation - CGRF © 


Zlaty_chrt_VELMISTR_ HVĚZDA_GUCCI_Greyhound Park Praha.jpg
1_Greyhound_Park_Motol_Golden_Greyhound_Awards_Chrti_Oskari_PANK1934[1].jpg
Zlaty_chrt_VELMISTR_HVĚZDA_VUITTON_Greyhound_Park_Motol_Praha.jpg
1_Greyhound_Park_Motol_Golden_Greyhound_Awards_Chrti_Oskari_PANK1934.jpg
2_Greyhound_Park_Motol_Golden_Greyhound_Awards_Chrti_Oskari_PANK2149_resize.jpg
3_Greyhound_Park_Motol_Golden_Greyhound_Awards_Chrti_Oskari_PANK2232_resize.jpg
4_Greyhound_Park_Motol_Golden_Greyhound_Awards_Chrti_Oskari_PANK2323_resize.jpg
5_Greyhound_Park_Motol_Golden_Greyhound_Awards_Chrti_Oskari_PANK2472_resize.jpg
6_Greyhound_Park_Motol_Golden_Greyhound_Awards_Chrti_Oskari_PANK1970_resize.jpg
Greyhound_Park_Motol_Golden_Greyhound_Awards_Chrti_Oskari_PANK1764_resize.jpg
Greyhound_Park_Motol_Golden_Greyhound_Awards_Chrti_Oskari_PANK1918_resize.jpg
Greyhound_Park_Motol_Golden_Greyhound_Awards_Chrti_Oskari_PANK2043_resize.jpg
Greyhound_Park_Motol_Golden_Greyhound_Awards_Chrti_Oskari_PANK2118_resize.jpg
Greyhound_Park_Motol_Golden_Greyhound_Awards_Chrti_Oskari_PANK2190_resize.jpg
Greyhound_Park_Motol_Golden_Greyhound_Awards_Chrti_Oskari_PANK2215_resize.jpg
Greyhound_Park_Motol_Golden_Greyhound_Awards_Chrti_Oskari_PANK2255_resize.jpg
Greyhound_Park_Motol_Golden_Greyhound_Awards_Chrti_Oskari_PANK2269_resize.jpg
Greyhound_Park_Motol_Golden_Greyhound_Awards_Chrti_Oskari_PANK2281_resize.jpg
Greyhound_Park_Motol_Golden_Greyhound_Awards_Chrti_Oskari_PANK2283_resize.jpg
Greyhound_Park_Motol_Golden_Greyhound_Awards_Chrti_Oskari_PANK2299_resize.jpg
Greyhound_Park_Motol_Golden_Greyhound_Awards_Chrti_Oskari_PANK2309_resize.jpg
Greyhound_Park_Motol_Golden_Greyhound_Awards_Chrti_Oskari_PANK2341_resize.jpg
Greyhound_Park_Motol_Golden_Greyhound_Awards_Chrti_Oskari_PANK2351_resize.jpg
Greyhound_Park_Motol_Golden_Greyhound_Awards_Chrti_Oskari_PANK2359_resize.jpg
Greyhound_Park_Motol_Golden_Greyhound_Awards_Chrti_Oskari_PANK2368_resize.jpg
Greyhound_Park_Motol_Golden_Greyhound_Awards_Chrti_Oskari_PANK2402_resize.jpg
Greyhound_Park_Motol_Golden_Greyhound_Awards_Chrti_Oskari_PANK2412_resize.jpg
Greyhound_Park_Motol_Golden_Greyhound_Awards_Chrti_Oskari_PANK2529_resize.jpg
Greyhound_Park_Motol_Golden_Greyhound_Awards_Chrti_Oskari_PANK2552_resize.jpg
Greyhound_Park_Motol_Golden_Greyhound_Awards_Chrti_Oskari_PANK2557_resize.jpg
Greyhound_Park_Motol_Golden_Greyhound_Awards_Chrti_Oskari_PANK2576_resize.jpg
Greyhound_Park_Motol_Golden_Greyhound_Awards_Chrti_Oskari_PANK2575_resize.jpg
ČGDF / Public Relations / Časopis Czech Greyhound Racing News / 2015 / Czech Greyhound Reacin News 2/2015 / Chrtí Oskaři 2014 - Zlatý Chrt 2014 - Golden Greyhound Awards
123456 © Česká greyhound dostihová federace © www.cgdf.cz |Mapa stránek 123456

© 2003 Česká greyhound dostihová federace, o. s.

Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího písemného souhlasu výslovně zakázáno. Všechna práva vyhrazena.

Technická správa: Mon Alba