FORM_CGDF_LOGO.gif
ČESKÁ GREYHOUND DOSTIHOVÁ FEDERACE 

Pohádky o chrtech CGDF

Příběhy chrtů greyhoundů České greyhound dostihové federace

Greyhound_princess_Chanel_Dior_Czech_Greyhound_Racing_Federation_DSC05209.jpg Chrt_NewMac_Dior_v_Irsku_Czech_Greyhound_Racing_Federation_Richard_N_Pups.jpg sportovni_modelka_Chanelka_v_zavodu_Czech_Greyhound-Racing_Federation_DSC08088-U.jpg Greyhound_Chanel_alias_Julia_Roberts_Czech_Greyhound_Racing_Federation_DSC00003-1.jpg Pink_greyhound_model_CHANEL_Czech_Greyhound_Race_Track_Prague_0637.jpg Castle_Grondolak_Greyhound_Park_Motol_Prague_DSC02279.jpg Zavodni_chrt_NewMac_DIOR_Ceska_Greyhound_Dostihova_Federace.jpg

Chrtí sportovní modelka Chanelka


Chanel může pod dostihu bez obav vstoupit rovnou na molo, protože si během dostihů uhlídá, aby se jí neroztekl make-up. Chrtí sportovní modelka Chanel běží rafinovaně na dostihu jen tak rychle, aby dokonalá úprava jejího zevnějšku nedoznala žádné úhony, propotit se nechce. Co kdy by ji během dostihů třeba vyfotil nějaký paparazzi a ona by nebyla dokonale nalíčená, co pak, že? Taková ostuda!
http://www.cgdf.cz/cs/chrti-sportovni-modelka-chanelka.html

Princezna Dior v zámečku - Greyhound Chateaux - v Praze


Chrtí princeznovské miminko jménem Dior v rodném kennelu v Irsku - ten pohled musí dojmout snad každého. "Vezměte mě odtud, chci ven", říká. "No tak si mě kup, moc mě to tady nebaví. Kup si mě konečně... "
Dior v princeznovském budoáru v zámečku v  Praze v Česku - žádná sladká růžová unylá princeznička, ale chrtí sportovkyně, která se s Chanelkou "moc nemusí" a které se právem přezdívá Punk-Rock Princess: 
http://www.cgdf.cz/cs/dior-v-greyhound-chateaux-praha.html


Oči sportovní modelky Chanelky


Pozornému čtenáři nemůže ujít, že Chanel se i během svého chrtího závodu usmívá. Snímek v článku prozrazuje, že Chanelka vedená po doběhu k "přehlídkovému molu" s červeným kobercem odstínu Ferrari doslova z daleka září. Nelze přehlédnout, že Chanel, přestože po sportovním výkonu, vypadá jakoby vyšla z kosmetického salónu, kde na ní pracoval kromě kosmetiček i celý tým vizážistů.
http://www.cgdf.cz/cs/oci-sportovni-modelky-chanelky.html

Sportovní modelka Chanelka alias Julia Roberts


Ve chvíli kdy slavná celebrita vystupuje z limuzíny, mnozí fotografové čekají na okamžik, kdy obdivovaná hvězda předvede zářivý úsměv, mnohdy chtě či nechtě i kousek spodního prádla. Greyhoundí sportovní modelka Chanelka při příjezdu na chrtí dostihovou dráhu Praskačka své spodní prádlo neukázala, neboť byla tzv. „naostro“, zato předvedla dokonale široký úsměv alias Julia Roberts.
http://www.cgdf.cz/cs/sportovni-modelka-chanelka-alias-julia-roberts.html

Růžový startovací box pro chrtí sportovní modelku Chanelku v GP Motol


Veřejnosti je již známa chrtí sportovní modelka Chanelka, která spolu s chrtí princeznou Diorkou přiletěly z Irska do Česka  zhruba jako půlroční chrtí štěňátka.
Veřejnosti je také již známo, že součástí sportovní plochy nového víceúčelového sportovního stadionu v Praze 5 – Motol, s názvem Greyhound Park Motol, je kromě asfaltového závodního okruhu také i pískový závodní ovál pro dostihy chrtů - Greyhound Race Track Prague a osmikomorové startovací boxy. 
Růžový startovací box pro chrtí sportovní modelku Chanelku v Greyhound Park Motol

Hrad v Motole


Téměř uprostřed lesů a hájů pražských, motolsko-košířských, co starobylý hrad Kuglvaid stál a co by kamenem do motolského rybníka člověk dohodil, stojí nový hrad, co také „Grondolák“ zván obecně jest.
Vystavěn hrad Kuglvaid byl, soudíc léta páně 1212, a dle zvyku tehda panujícího německé toto jméno.
Nyní však po hradu není ani památky, neboť i příkopů tu není, poněvadž jich pro příkrosť hory potřeba nebylo. 
http://www.cgdf.cz/cs/hrad-v-motole.html


Chrtí princezny: Jo! Ne!


Diorka se konečně může těšit  z červených závěsů s usmívajícími se lebkami se skříženými hnáty nebo zdí pokojíčku posprejovanou různěbarevnými graffiti. Diorka ještě trochu brblala nad pink barvou a desénem koberce, neboť jej má za lehce infantilní, ale jelikož ten se vejpůl dělit rozhodně nebude, vymínila si Dior, že jej strpí, ale musí jí být vyhověno alespoň co do úpravy jejího osobního vzhledu. Diorka si vymínila, že bude moci využít služeb tatéra, který ji vytetuje krásnou kérku. Místa pro tetování prý má již vybrána. Dále viz: http://www.cgdf.cz/cs/Chrti-princezny-Jo-Ne.html

© Česká greyhound dostihová federace - CGDF / Czech Greyhound Racing Federation - CGRF ©


Greyhound_princess_Chanel_Dior_Czech_Greyhound_Racing_Federation_DSC05209.jpg
sportovni_modelka_Chanelka_v_zavodu_Czech_Greyhound-Racing_Federation_DSC08088-U.jpg
Greyhound_Chanel_alias_Julia_Roberts_Czech_Greyhound_Racing_Federation_DSC00003[1].jpg
Chrt_NewMac_Dior_v_Irsku_Czech_Greyhound_Racing_Federation_Richard_N_Pups.jpg
Pink_greyhound_model_CHANEL_Czech_Greyhound_Race_Track_Prague_0637.jpg
Castle_Grondolak_Greyhound_Park_Motol_Prague_DSC02279.jpg
ČGDF / Public Relations / Pohádky o chrtech
123456 © Česká greyhound dostihová federace © www.cgdf.cz |Mapa stránek 123456

© 2003 Česká greyhound dostihová federace, o. s.

Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího písemného souhlasu výslovně zakázáno. Všechna práva vyhrazena.

Technická správa: Mon Alba