FORM_CGDF_LOGO.gif
ČESKÁ GREYHOUND DOSTIHOVÁ FEDERACE 

Přestaňte být frustrovaní a přijďte se podívat normálně

Zvládli to jiní "chrtaři", zvládnete to jistě také

Zakaz_Ceska_greyhound_dostihova_federace_CGDF.jpg
Chrti_dostihy_CGDF_Greyhound_Park_Motol_navsteva_Stejskal_IMG_5937-kopie.jpg
Chrti_dostihy_CGDF_Greyhound_Park_Motol_navsteva_Stejskal_IMG_5933.jpg

02/2017

Těch, kterých se to týká:


Záhy po vydání našeho Ohlášení o zahájení registrace na sezónu 2017  se ve zvýšené frekvenci začaly dít neblahé věci -  do areálu firmy CZECH INTERNATIONAL, provozovny Greyhound Park Motol., se ve zvýšené míře vydávají různí majitelé chrtů (vč. příbuzných), aby se, dle jejich slov:“podívali na chrtí dráhu”, nepřichází však regulérní cestou, mnohdy neváhají si počínat jako nějací vandalové a vstupují do míst, kde je vstup zakázán.

Takoví “chrtaři” ve své touze  “konečně vidět”  zdolávají technické překážky, např. zamezující řetěz, ignorují zákazové značky a tabulky  se zákazem vstupu, ignorují navigační návěstidla  s informací, že vchod je za rohem, manipulují s majetkem společnosti, ničí a vyviklávají kotvení řetězu, vystoupají po technickém schodišti přímo z parkoviště na tribunovou podestu, promenádují se tam, a fascinovaně koukají. KONEČNĚ TO VIDÍ !!!  Konečně na vlastní oči!!!
 - Až musí být  vyvedeni ostrahou objektu.

Naše ČGDF nechce poslouchat neustálé stížnosti ostrahy bezpečnostní agentury  na “chrtaře”.

Naši lidé, i ty, které rádi vidíme i na tzv. “hostovačce” (tedy všichni u nás registrovaní) jsou slušní a respektují pravidla podniku, ve kterém fungují.
Slušně se chovají i divádi našich dostihů - návštěvníci GPM, byť jsou z jiných dostihových drah a dostihových organizací.

Žádáme proto ty majitele chrtů, kteří tímto počínáním kazí slušným majitelům chrtů  renomé, aby se zbavili své nepochybné frustrace, a přišli se na chrtí dráhu podávat normálně - nejlépe přijít na naše chrtí dostihy.
Nebudete ani první, ani poslední z jiných dostihových organizací.
Je zbytečné být frustrován z toho, že v “mateřské” organizaci takovou dráhu nemáte.
Je zbytečné být frustrován z toho, že byste si regulérní návštěvou u nás u někoho z vašich lidí,  nějak “zadali”.
Buďte svobodní a přijďte, chcete-li chrtí dráhu, (kterou může ČGDF využívat), vidět na vlastní oči.
Budeme rádi, když se dokážete zcela povznést a úpřimně třeba i pochválit, jako např. majitel chrta citovaný v článku: Greyhound Park Motol jako středisko NASA

Nemusíte však nutně být této velikosti a chválit. (Malé i větší “ubohé malosti” mezi českými lidmi je dost - proč tam patřit, takže klidně pochvalte.) Stačí jen se slušně chovat dle propozic k akci - dle upoutávky k akci, a dle Návštěvního řádu. Nebo nečíst – a slušně se při příchodu zeptat s odkazem, že jste tu poprvé.
Rádi vás naše krásné “sličné bookmakers” přivítají, rády poradí, a rády rovněž zodpoví i případné dotazy a samozřejmě se rády s vámi s úsměvem rozloučí.

Věříme, že přínos nás všech k poznání chrta a jeho specifik i laickou veřejností jistě oceníte.
Troufáme si neskromně tvrdit, že k poznání dostihového chrta českou veřejností jsme udělali mnoho.

Prosíme tedy:

Pokud nejste zákazník areálu, nemáte v něm co dělat, nemáte právo do něj vjíždět.
Pokud nejste zákazník restaurace, nebo účastník naší akce - nemáte na parkovišti co dělat a nemáte právo na něm parkovat. Vystavujete se, kromě jiného, i zpoplatnění parkování – za každou započatou hodinu 100,- Kč.


Foto: ilustrační foto jedné z mnoha příhod. Pán dokonce ignoroval i oznámení při vjezdu, že areál je pro individuální veřejnost uzavřen (jen firemní akce) a zneužil otevřené vjezdové brány, která byla otevřena pro vjezd smluvního rezidenta parkování v podzemních garážích.  
V takových případech jsou samozřejmě k dispozici i jiné záběry – detaily obličeje, detail s SPZ auta, apod. V tomto případě jde jen o ilustraci zakázané činnosti, proto jen toto foto.
 
Pán riskoval, že bude přivolána Policie, když se dělo, co všechno se dělo.
Pro přiblížení: je to podobné,  jako by k vám do dvora domu si to "naštrádoval" někdo cizí s autem a navíc nepřicházel k vám do domu pak hlavním vchodem, ale zboku začal vám vylézat na kurník, že by si rád “prohlédl vaši zahradu”, kterou mohl pohodlně vidět z balkónu vašeho domu – neboť byste mu ji rádi ukázali.
 
Předem děkuji.

Kateřina Magerová
Dostihový manager/Racing manager
Česká greyhound dostihová federace

 Česká greyhound dostihová federace - ČGDF / Czech Greyhound Racing Federation

Zakaz_Ceska_greyhound_dostihova_federace_CGDF.jpg
Chrti_dostihy_CGDF_Greyhound_Park_Motol_navsteva_Stejskal_IMG_5937 – kopie.JPG
Chrti_dostihy_CGDF_Greyhound_Park_Motol_navsteva_Stejskal_IMG_5933.JPG
ČGDF / Dokumenty / Informační zpravodaj ČGDF / Přestaňte být frustrovaní a přijďte se podívat normálně
123456 © Česká greyhound dostihová federace © www.cgdf.cz |Mapa stránek 123456

© 2003 Česká greyhound dostihová federace, o. s.

Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího písemného souhlasu výslovně zakázáno. Všechna práva vyhrazena.

Technická správa: Mon Alba