FORM_CGDF_LOGO.gif
ČESKÁ GREYHOUND DOSTIHOVÁ FEDERACE 

Závěrečná kontrola stadionu Greyhound Park Motol

Víceúčelový sportovní stadion v Praze Motol

Unikátní projekt v rámci celé kontinentální Evropy

Logo_Greyhound_Park_Motol_Prague_Czech_Greyhound_Racing_Federation_CZ.jpg
Greyhound_Park_Motol_kontrola_DSC08557.jpg
Greyhound_Park_Motol_kontrola_DSC08752.jpg
Greyhound_Park_Motol_kontrola_DSC08554.jpg
Greyhound_Park_Motol_kontrola_DSC08558.jpg
Greyhound_Park_Motol_kontrola_DSC08749.jpg 
Greyhound_Park_Motol_zaverecna_kontrola_CGDF_DSC01995.jpg
Chybějící zábradlí u hlavního vstupu do budovy s tribunou a restauracemi
Praha, 11.7.2012

Vážení přátelé a příznivci,

Rádi bychom odpovídali na četné vaše dotazy, bohužel jsme momentálně všichni velmi pracovně vytíženi a nezbývá nám čas na individuální odpovědi. Je obvyklé, že když  je u někoho v zaměstnání dlouhodobě příliš mnoho práce pozdě do večera, nezbývá, než že jdou jeho koníčky stranou. My však podobně učinit nemůžeme, neboť naše greyhoundy nelze např. odložit do kouta jako golfové hole. Psi musí dostat své vždy.

Přesto členové naší České greyhound dostihové federace se svými chrty v současné době vypomáhají stavebníkovi a zhotoviteli díla názvu Víceúčelový sportovní areál Motol při testování závodních technologií, které bez chrtů prostě nejdou vyzkoušet. Zkoušíme a zkoušíme – pro bezchybný chod a blaho dalších sportujících psů.
 
Víceúčelový sportovní areál v Praze Motol (Česká republika), který se po zahájení provozu bude jmenovat Greyhound Park Motol, stále ještě není předán investorovi.
V současné době probíhají kontroly jednotlivých částí díla VSA Motol, a to jak Technickým dozorem investora, tak Architektonickým dozorem investora. Kontroluje se např., zda je provedené dílo  shodné s dokumentací skutečného provedení, zda a proč se části díla liší či neliší od projektové dokumentace stavby VSA Motol, zda k případným změnám existují platné změnové listy, zda např. případné odchylky v rovnosti (např. zdí) jsou v normě stanovené v příslušné ČSN. Kontroluje se funkčnost jednotlivých částí díla, v posledních dnech např. průchodnost a funkčnost odvodňovacích kanálů sportovní pláně - viz fotogalerie níže.

Čekáme, až bude víceúčelový sportovní areál v Praze Motol, který nese název Greyhound Park Motol, důkladně vyzkoušen, zprovozněn a předán investorovi stavby - akciové společnosti CZECH INTERNATIONAL, a.s., která nám, členům České greyhound dostihové federace (CGDF), přislíbila předat chrtí pískový ovál a jeho příslušenství k užívání.

Kdy k tomu skutečně dojde zatím přesně nevíme a proto vydání dokumentů pro naše akce v Praze, zejména ceníku CGDF pro tuto pražskou chrtí závodní dráhu, by bylo předčasné – tolik zatím k žádostem našich četných dopisovatelů. Co se týče výše poplatků, do jisté míry vám může být orientačním vodítkem současný ceník vydaný pro chrtí dostihovou dráhu Praskačka na našich webových stránkách.
                              
Jakmile bude sportovní areál v Praze otevřen veřejnosti, a CGDF předána písková dráha a příslušenství k užívání, oznámíme to v předstihu na webových stránkách České greyhound dostihové federace.

S pozdravem
CGDFDále viz odkazy:

http://www.cgdf.cz/cs/kdo-je-to-greyhound-1.html
http://www.cgdf.cz/cs/chrti-dostihy-v-ceske-republice-1.html
http://www.cgdf.cz/cs/o-nas-rozsirene-udaje-cgdf-1.html
http://www.cgdf.cz/cs/welfare-cgdf.html

Související odkazy:© Česká greyhound dostihová federace (CGDF) - Czech Greyhound Racing Federation (CGRF) ©

Greyhound_Park_Motol_kontrola_DSC08554.JPG
Greyhound_Park_Motol_kontrola_DSC08557.JPG
Greyhound_Park_Motol_kontrola_DSC08558.JPG
Greyhound_Park_Motol_kontrola_DSC08744.JPG
Greyhound_Park_Motol_kontrola_DSC08749.JPG
Greyhound_Park_Motol_kontrola_DSC08752.JPG
Greyhound_Park_Motol_kontrola_DSC08754.JPG
Inline_Greyhound_Park_Motol_CGDF_IMG_7913.JPG
Greyhound_Park_Motol_kontrola_IMG_6403.JPG
Greyhound_Park_Motol_zaverecna_kontrola_CGDF_DSC01995.JPG
ČGDF / O nás / Dostihová závodiště ČGDF / Dostihové závodiště GREYHOUND PARK MOTOL / Dostihové závodiště Praha / Závěrečná kontrola stadionu Greyhound Park Motol
123456 © Česká greyhound dostihová federace © www.cgdf.cz |Mapa stránek 123456

© 2003 Česká greyhound dostihová federace, o. s.

Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího písemného souhlasu výslovně zakázáno. Všechna práva vyhrazena.

Technická správa: Mon Alba