FORM_CGDF_LOGO.gif
ČESKÁ GREYHOUND DOSTIHOVÁ FEDERACE 

Welfare chrtů členů ČGDF

GREYHOUND PRINCESS A KING CASTLE
12.7.2012
PURE PRINCESS BOUDOIR - Vyvalte červený koberec, přichází chrtí princezny!
I chrtí princezny také rády cvičí ve welness centru a rády se dobře nají...
Chanel a Dior....
Bydlení chrtů
11.7.2012
Někteří chrti registrovaní u CGDF bydlí se svými majiteli doma.
Někteří chrti registrovaní u CGDF žijí v Greyhound Chateaux Prague. Chrti žijí v Greyhound Chateaux Prague, když jejich majitelé jsou příliš pracovně vytížení na to, aby mohli chrti s nimi žít trvale doma.
Wellness a fitness centrum v Greyhound Chateaux
11.7.2012
Chrti, kteří bydlí se svými majiteli doma mají různé formy wellness a fitness - někteří i bazén nebo relaxační šlapací vany.
V Greyhound Chateaux část dne chrti cvičí na běžeckém trenažéru ve fitness centru (se sprchou) v komplexu zděného kennelu.
Část dne chrti relaxují na elektromagnetických relaxačních rohožích značky Biomag Mona umístěných v přenosných kovových klecích. Pro zvýšení relaxačního účinku jsou klece opatřeny plátěným krytem.
Oplocené terásky chrtích apartmánů
8.7.2012
Přilehlé velké venkovní prostory umožňují vydatný pohyb a dovádění, k dispozici je i velká zahrada.
V zimních měsících, až budou-li štěňátka větší, je také možno využít běžeckého trenažéru, magnetoterapie, perličkových koupelí, apod. Na fotografii australské greyhoundí štěně - Gucci, domáckým jménem Gučínek.
Já jsem vymazlený greyhound
7.7.2012
Potomci australské chrtí dostihové legendy Big Daddy Cool v Greyhound Chateaux Praha. Ve fotogalerii níže najdete vymazlené štěňátka Big Daddy Gucci, Big Daddy Louis, Cool Dolce, Cool Gabbana a Queen Vuitton (Big Daddy Cool x Queen Smig).
Chrti v prostorách obyvatel Greyhound Chateaux
6.7.2012
Chrti v Greyhound Chateaux Prague vpodstatě bydlí část dne v prostorách určených pro chrty a část dne pobývají s lidmi v lidských příbytcích (byt kennel master, trenér, stewardi, kanceláře CGDF, klubovna).
Na fotografii australské greyhoundí štěně - Vuitton, domácky zvaná Vitonka.
Venkovní prostory Greyhound Chateaux
4.7.2012
Během dne jsou chrti (dle pravidelného rozpisu) přemísťováni ke krátkému pobytu do single-kennelů (především v době krmení a odpočinku po krmení), které jsou vyrobeny ze standardních materiálů – kotec dřevěný, oplocení z pozinkované oceli.
Krmení chrtů v Greyhound Chateaux
4.7.2012
Greyhoundi jsou krmeni krmivem pro chrty, granulemi RED MILLS RACER, RED MILLS TRACKER a RED MILLS XCEL, přesně dle doporučeného dávkování a četnosti stanovené výrobcem a doporučené veterináři.
Transport chrtů
3.7.2012
Majitelé chrtů / trenéři přepravují své chrty zásadně v klimatizovaných osobních automobilech.
Někteří chrti jsou transportováni ve specializovaných klimatizovaných dodávkových vozech zn. Mercedes-Benz Vito, MB Viano a MB R500. V těchto vozech jsou greyhoundi bezpečně ustájeni v prostorných boxech.
Bydlení chrtů na dostihové dráze
2.7.2012
Racing paddock má čtyři sekce s šesti boxy. Tři sekce jsou určeny pro běhy v dostihu - Race 1, Race 2, Race 3, jedna sekce má boxy pro chrty v tréniku.
Racing paddock má termicky upravenou střechu. V racing paddocku jsou chráněni chrti před horkem, zimou, větrem.
V kotci chrti tráví čas před dostihem a během dostihu, chrti nejsou rušeni dostihovým provozem, auty, diváky.
Welfare na dostihové dráze Czech Greyhound Race Track Praskačka
1.7.2012
Na dostizích České greyhound dostihové federace na chrtí dostihové dráze Praskačka je zajištěn welfare chrtů dle pravidel zemí sdružených ve World Greyhound Racing Federation.
Veškeré řády a procedury vycházejí z pravidel zemí sdružených ve WGRF - World Greyhound Racing Federation, především pak dle přísných pravidel australských
123456 © Česká greyhound dostihová federace © www.cgdf.cz |Mapa stránek 123456

© 2003 Česká greyhound dostihová federace, o. s.

Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího písemného souhlasu výslovně zakázáno. Všechna práva vyhrazena.

Technická správa: Mon Alba