FORM_CGDF_LOGO.gif
ČESKÁ GREYHOUND DOSTIHOVÁ FEDERACE 

Zlatý chrt Velmistr Cayenn - vždy o délku dřív!

Chrtí obrazy Františka Ringo Čecha

Obraz vznikl jako doklad pro věčnou slávu chrtího velmistra Cayenn Elbonyho

Cayenn_Elbony_Zlaty_Chrt_obraz_F-_Ringo_Cech_Czech_Greyhound_Racing_Federation.jpg

Legenda k obrazu Cayenn Elbony - Zlatý chrt - Velmistr


Malý Elbony se narodil v chudičkém psinci chovatele Srspky, jako jediné štěňátko mamince Elbony Indigo, psí pradleně, a tatínkovi Larkhill Joovi, tahače vozíku s mlékem.

Malý Elbony chudobou svých rodičů velmi trpěl, ale dobře se učil, klacek aportoval nejrychleji z celého psince a hlavně pilně trénoval, dřel, a když tatínek Larkhill přinesl domů ke skrovnému obědu zdechlinu Wapeta, snil malý Elbony nad hostinou svůj velký sen o slávě!

A kdo čeká, ten se dočká! Jednoho dne projížděl Londýnem bohatý velkostatkář Grondol z Motola se svojí manželkou a ndaného chrta si všiml. Koupil ho od Srspky za láhev rumu a odvezl si talentované štěňátko do Prahy, kde vlastnil největší hotel pro chrty ve střední Evropě.
(ubytovací kapacita 2000 pokojů +. kategorie pro chrty, každý s vestavěnou kójí pro majitele a kvalitní podestýlkou).

Elbony se poprvé dosyta najedl a poprvé okusil sex s překrásnými čubičkami, které mu paní Grondolová házela do pokoje.
Musel si přivykat hondbě za králíkem, na což nebyl zvyklý. Srspka neměl na králíka a tak tahal před Elbonym vždy nějakého bezdomovce.

Výsledky v přepychovém sídle Grondol family se však rychle dostavily!
Mladý Cayenn na sebe upoutal pozornost celého světa už při svém prvním dostihu. Po 50 metrech dohonil návnadu a sežral ji, čímž bylo po závodě.

Celosvětová Greyhoundová asociace vyslala do Motola komisaře a když ten vše potvrdil, nařídila zakoupit nové tahací motory na dvě rychlosti.
Jednu - původní, pro dostih bez Elbonyho, druhou rychlost v podstatě téměř dvojnásobnou v případě, kdy se Cayenn Elbony zúčastnil.

Vyhrál v roce 2007 - 2008 - 2009 a Grondol family dostala od federace nabídlu závratné výše, dyž Cayenn Elbony přestane závodit!

Klaus, Havel a Zeman přestali prosazovat přímou volbu prezidenta, protože je všem jasné, že většina Čechů a Moravanů by dala svůj hlas Cayenn Elbonymu. (myslím, že bychom si nepohoršili!).

František Ringo Čech - Greyhoundsfriend und Grondolfriends


P.S. Zdánlivá nelogičnost, kdy černý chrt na tribuně se jmenuje white (bílý) vznikla tím, že majitel chrta je slepý, při koupi byl nepoctivým chovatelem obelhán a místo bílého štěňátka, které chtěl, dal mu bezohledný obchodník černé, o které nebyl takový zájem kvůli rasovým předsudkům. Když přišel majitel domů a rodina viděla, jakou má z psíka radost, jak ho laská a říká mu... ty můj malý rozkošný bělouši, nenašla odvahu říci mu pravdu!

Související odkazy:


© Česká greyhound dostihová federace - CGDF / Czech Greyhound Racing Federation - CGRF©

Cayenn_Elbony_Zlaty_Chrt_obraz_F._Ringo_Cech_Czech_Greyhound_Racing_Federation.jpg
Odhaleni_obrazu_Ringo_Cech_Zlaty_chrt_Velmistr_Cayenn_Czech_Greyhound_Racing_Federation.jpg
ČGDF / Public Relations / Časopis Czech Greyhound Racing News / 2010 / Czech Greyhound Racing News - 4/2010 / Souhrn chrtích zpráv roku 2010 / Zlatý chrt Velmistr Cayenn - vždy o délku dřív!
123456 © Česká greyhound dostihová federace © www.cgdf.cz |Mapa stránek 123456

© 2003 Česká greyhound dostihová federace, o. s.

Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího písemného souhlasu výslovně zakázáno. Všechna práva vyhrazena.

Technická správa: Mon Alba