FORM_CGDF_LOGO.gif
ČESKÁ GREYHOUND DOSTIHOVÁ FEDERACE 

Tragédie na Praskačce - Rozvod Alda a Krejzinky

Chrtí obrazy Františka Ringo Čecha

Rozvod Alda a Krejzinky

Rozvod-chrtu_obraz_Ringo_Cech_Czech_Greyhound_Racing_Federation.jpg
Obraz Rozvod chrtů Alda a Krejzinky
- obraz humorného naivního umění
multifunkčního umělce,
Františka Ringo Čecha

Praha, 2008

S typickým humorem namaloval Fr. Ringo Čech další obraz o chrtech, tentokrát však jako odpověď na nevěru chrtí novomanželky Krejzinky, která čeká štěňátka, jejichž otcem však není chrtí novomanžel Aldo z Měňan. Bratr Andy nevěrnou Krejzinku neuhlídal. 


V protikladu s obrazem Svatba Alda a Krejzinky jsou novomanželé k sobě zády, a lze uhádnout, kdo z nich má otisk packy na zadnici.
Za vše mluví úvod legendy k tomuto obrazu:
"Celý Greyhoundí svět očekával po svatbě Alda a Krejzinky narození geniálních štěňátek, budoucích vítězů na světových kolbištích. Ale člověk míní a psi mění!", napsal Fr. Ringo Čech.


Greyhound Aldo z Měňan napsal chrtí nevěrnici otevřený dopis:

http://www.cgdf.cz/cs/Dopis-greyhounda-Alda-chrti-nevernici.html

Tragédie na Praskačce! Rozvod chrtů!
(legenda k obrazu Rozvod Alda a Krejzinky)

 

Celý Greyhoundí svět očekával po svatbě Alda a Krejzinky narození geniálních štěňátek, budoucích vítězů na světových kolbištích. Ale člověk míní a psi mění! Krátce po svatbě se chování Krejzinky změnilo. Podporována svojí matkou Babincovou – Aldyho tchyní odmítala sex, neuklízela kotec, rejpala se v žrádle, chrápala do 112 hodin a zle se obořila na paní Grondolovou, když jí to taktně vyčetla. Vyšlo též najevo, že Krajzinka není pannou, ale měla předmanželský styk s jezevcem, který žije u Babinců v kůlně.

 

Aldo se velmi trápil a když na Krajzinku prasko, že mu byla nevěrná s Tangem (též dohozeným tchýní Babincovou) došla mu trpělivost a kopl ji do prdele (viz obraz)

 

Pozdě Krejzinka litovalal. Z Tanga se vyklubal opilec a násilník, který nakonec nebyl exotické Tango za které se vydával, ale obyčejná vesnická polka. Než ho vyhnali, sežral u Babinců kde co a nabízej jezevcovi, že mohou žít ve třech. Krajzinka odněho chytla blechy (viz obraz) a paní Babincová kapavku. (není na obraze)

 

S rozvodem přišlo všechno v niveč! Pustá krajina bez květin, zmarněné výsledky a úspěchy! (viz obraz) Velká láska – velké plány – velké naděje!

 

Staré-li zašlo! Novému žijme!

 

Manželská tragedie zůstala na Praskačce a budoucnost je v Motole! Hojně navštěvovaný a mezi lidmi velmi oblíbený „Grondolák“, jak lidé v Košířích nazývají Greyhound Stadium Motol – Prague, bude svědkem vítězství Aldových štěňátek z druhého manželství s angličankou, greyhoundí fenkou vnuka sira Winstona Churchila.

 

LP 2008 v městě Praze nad Vltavou řekou

 

Ringo


Související odkazy:


© Česká greyhound dostihová federace - CGDF / Czech Greyhound Racing Federation - CGRF ©
Rozvod chrtu_obraz_Ringo_Cech_Czech_Greyhound_Racing_Federation.jpg
ČGDF / Public Relations / Časopis Czech Greyhound Racing News / 2009
123456 © Česká greyhound dostihová federace © www.cgdf.cz |Mapa stránek 123456

© 2003 Česká greyhound dostihová federace, o. s.

Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího písemného souhlasu výslovně zakázáno. Všechna práva vyhrazena.

Technická správa: Mon Alba