FORM_CGDF_LOGO.gif
ČESKÁ GREYHOUND DOSTIHOVÁ FEDERACE 

Sportovní modelka Chanelka alias Julia Roberts

Modelka Chanelka s úsměvem od ucha k uchu - stejně jako Julia Roberts

Pokračování greyhoundího "večerníčku" České greyhound dostihové federace
greyhound_Chanel_alias_Julia_Roberts_DSC00003.jpg

greyhound_Chanel_alias_Julia_Roberts_DSC00002.jpg  
greyhound_Chanel_alias_Julia_Roberts_DSC00001.jpg

greyhound_Chanel_alias_Julia_Roberts_DSC09359.jpg
Praha, 04.07.2011

Ve chvíli, kdy slavná celebrita vystupuje z limuzíny, mnozí fotografové čekají na okamžik, kdy obdivovaná  hvězda předvede zářivý úsměv, mnohdy chtě či nechtě i kousek spodního prádla. Greyhoundí sportovní modelka Chanelka při příjezdu na chrtí dostihovou dráhu Praskačka své spodní prádlo neukázala, neboť byla tzv. „naostro“, zato předvedla dokonale široký úsměv alias Julia Roberts. 

Fotoaparát ukázal se být poněkud nedostatečným, když chrtí závodnice České greyhound dostihové federace vystupovala z limuzíny na dostihové dráze Praskačka a usmívala se. Film by podstatně lépe a úplněji zvěčnil sérii a délku zářivých úsměvů, které Chanel udělovala přihlížejícím divákům chrtích dostihů RED MILLS CUP 2011. 

Informovaným je již známo, že chrtí sportovní modelka Chanelka běží na závodech chrtů jen tak rychle, aby se jí neroztekl make-up a jako rozmazanou nenalíčenou chrtí celebritu ji nezvěčnili a nevydali všanc veřejnosti nějací paparazziové. Nutno také dodat, že Chanel je motivována také tím, že na prezentaci chrtů na rudém koberci jsou vyvolávaní chrti od posledního dosaženého místa a naše sportovní modelka Chanelka chce po vzoru slavné top modelky Gisele Bündchen vždy, jako první, zahajovat přehlídku.

Greyhoundí modelka Chanel rozesmála diváky svým trvale širokým úsměvem a jak sdělila její neméně krásná majitelka:, „Chanel předváděla zářivý úsměv a všechny své zoubky včetně osmiček“.

A jak Chanel dopadla v závodech chrtů? Chrtí sportovní modelka Chanelka skvěle vystartovala a v běhu vedla až do poloviny první rovinky. Tam se nechala předběhnout, neboť jak již víme, Chanelka velmi dbá na to, aby o své prvenství v zahajování módních přehlídek náhodou nepřišla.

Jako řádná celebrita má i Chanel své vlastní webové stránky, přesněji řečeno svůj odkaz na webových stránkách České greyhound dostihové federace (CGDF), člena World Greyhound Racing Federation (WGRF), kde je možné se o životě Chanel dozvědět další podrobnosti. Jediné co se v odkaze zatím nedočteme, jsou podrobnosti o životosprávě, kterou si Chanel zajišťuje a hlídá svou štíhlou linii.   


Související odkazy:

© Česká greyhound dostihová federace ©

greyhound_Chanel_alias_Julia_Roberts_DSC00001.JPG
greyhound_Chanel_alias_Julia_Roberts_DSC00002.JPG
greyhound_Chanel_alias_Julia_Roberts_DSC00003.JPG
chrti_dostihy_Grand_Prix_2011_Czech_Greyhound_Racing_Federation_0085_NQ1M0783.jpg
Leger_2010_NQ1M8355.JPG
chrti_dostihy_Red_Mills_Cup_Czech_Greyhound_Racing_Federation_NQ1M0563.jpg
greyhound_Chanel_alias_Julia_Roberts_DSC09359.JPG
ČGDF / Public Relations / Časopis Czech Greyhound Racing News / 2011 / Czech Greyhound Racing News 3/2011 / Sportovní modelka Chanelka alias Julia Roberts
123456 © Česká greyhound dostihová federace © www.cgdf.cz |Mapa stránek 123456

© 2003 Česká greyhound dostihová federace, o. s.

Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího písemného souhlasu výslovně zakázáno. Všechna práva vyhrazena.

Technická správa: Mon Alba