FORM_CGDF_LOGO.gif
ČESKÁ GREYHOUND DOSTIHOVÁ FEDERACE 

Nashledanou na příštích chrtích dostizích CZECH INTERNATIONAL DERBY 2011 v Praze

V klobouku na dostizích chrtů  v Praskačce jako na dostizích koní v Ascotu

bordura_CZID_2-bez_nadpisu.jpg

Nashledanou na příštích chrtích dostizích CZECH INTERNATIONAL DERBY 2011 České greyhound dostihové federace v Praze.
Náš obvyklý light motiv z dostihů chrtů CZECH INTERNATIONAL DERBY na chrtí dostihové dráze Praskačka:  "V klobouku na dostizích chrtů v Praskačce jako na dostizích koní v Ascotu" zkorigujeme na novou verzi: "V klobouku na dostizích chrtů v Praze jako na dostizích koní v Ascotu".

Na novém exklusivním chrtím dostihovém závodišti v Praze budeme pokračovat také v krásné tradici s volbou Nejkrásnější dámy s chrtem -
Miss Greyhound, také samozřejmě s volbou nejkrásnějšího klobouku přítomných dam - TOP klobouk.

Samozřejmě budeme pokračovat také v tradiční výstavě chrtů zvané 1. Osvobozená výstava chrtů v Čechách, která je netradiční v tom, že je osvobozena od obvyklých kritérií hodnocení krásy chrtů greyhoundů. Tato výstava chrtů obvykle probíhá o dostihovém dni - svátku všech greyhoundů, který je nazván Greyhound Day. Zda bude výstava přiřazena opět k dostihovému dni CZECH INTERNATIONAL DERBY, či bude pořádána o dostihovém dni Greyhound Day, ukáže čas.

V každém případě o dostihovém dni CZECH INTERNATIONAL DERBY 2011 budeme mít možnost opět shlédnout nádherné vozy značek Ferrari, Lamborghini apod., a samozřejmě nádherné závodní chrty greyhoundy.

Ještě jednou nashledanou na příštích chrtích dostizích CZECH INTERNATIONAL DERBY 2011 České greyhound dostihové federace v Praze.

Související odkazy:

©  Česká Greyhound Dostihová Federace  - CGDF / Czech Greyhound Racing Federation - CGRF ©
ČGDF / Public Relations / Časopis Czech Greyhound Racing News / 2010 / Chrtí dostihy CZECH INTERNATIONAL DERBY / Nashledanou na příštích chrtích dostizích CZECH INTERNATIONAL DERBY 2011 v Praze
123456 © Česká greyhound dostihová federace © www.cgdf.cz |Mapa stránek 123456

© 2003 Česká greyhound dostihová federace, o. s.

Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího písemného souhlasu výslovně zakázáno. Všechna práva vyhrazena.

Technická správa: Mon Alba