FORM_CGDF_LOGO.gif
ČESKÁ GREYHOUND DOSTIHOVÁ FEDERACE 

Zábava a sport v Greyhound Park Motol

Sport, zábava, relax, team-building, eventy, oslavy v Greyhound Park Motol v Praze

Areal_Greyhound_Park_Motol_Prague_CGDF.jpg Woman-racer_Electro-Formula_Greyhound_Park_Motol_Prague_IMG_2450.jpg Pedal_Go-Kart_Kids_Sport_Greyhound_Park_Motol_Prague_NQ1M0035.jpg Pedal_Go-Kart_Prague_Greyhund_Park_Motol_NQ1M0009.jpg Ferrari_FXX_Greyhound_Park_Czech_Greyhound_Racing_Federation_0045_NQ1M0383.jpg Ferrari_FXX_Greyhound_Park_Czech_Greyhound_Racing_Federation_0046_DSC02544.jpg Team_building_Greyhound_Park_Motol_CGDF_IMG_8343.jpg Pedal_Go-Kart_mini_big_racing_Greyhound-Park_Motol_NQ1M0036.jpg Trial_Minibike_Greyhound_Park_Motol_Prague_IMG_2426.jpg Minibike_Kid_Racer_Greyhound_Park_Motol_Prague_CGDF_IMG_2424.jpg Greyhound_Park_Motol_Prague_In-Night_2130626_332_SQ.jpg Praha, Greyhound Park Motol, 22.07.2013

PROČ sportovat, bavit se a relaxovat v luxusu Greyhound Parku v Praze

Jste v přírodním parku - areál obklopují ze všech stran zelené svahy, které plochu chrání před extrémními výkyvy větru a poskytují čistý vzduch. 
Areál Greyhound Park je situován v údolí parku Cibulka, je součástí přírodního parku Košíře - Motol.

Areál zajišťuje nebývalou relaxační atmosféru. Zelené svahy bývaly v době vzniku Velké Prahy osazovány vinicemi, lokalita bývala oblíbeným místem letních sídel šlechty a bohatých měšťanů či církve - dále viz odkaz: http://www.cgdf.cz/cs/ucel-arealu-greyhound-park-motol.html
 
Na sportovní ploše před budovou nemusíte mít obavy ani z přílišného vedra či dokonce úpalu na asfaltu. Sportovní pláň je rozsáhlá, s travnatými plochami, a místy plání povívá mírný osvěžující větřík. Zelené svahy vůkol pláně poskytují blahodárnou vláhu a vlhký vzduch.
Jste v Praze a přesto v přírodě - jste v přírodě a přesto nemusíte mít strach např. z klíšťat - ideální kombinace dispozic pro sportování v přírodě.


Rozloha pláně se závodním okruhem vyvolává pocity euforie, jízda pak endorfiny - pocity štěstí a tak není nic mimořádného slyšet při jízdě výskot jezdců. Celý rozlehlý okruh máte pro sebe - pocit srovnatelný s pocitem lyžaře na sjezdovce na které se dnes ještě nikdo neprojel, nebo pocitem rekreanta resortu vyšší cenové kategorie - celá pláž je jen pro vás. 

Chcete-li se jen v klidu dívat - např. na to, jak vám na šlapadlech řádí ratolesti - nemusíte mít strach.
Areál je střežen, sportovní plocha ještě zvlášť oplocena a střežena - děti nemohou utéci a ani je např. nemůže nikdo nepovolaný odvést. (idální také pro program mateřských školek)
V klidu můžete shlížet na své ratolesti a užívat si skvělého pití a zážitkové gastronomie kuchařů Restaurace Greyhound Park Motol Kobe - na terase Vám k tomu budou tiše šumět osvěžující fontánky a dokonalý relax je zaručen.


ELECTRO-FORMULA (Elektro-motokáry)

Tyto elektro-motokáry anglické výroby firmy Biz-Karts byly vytvořeny se zvlášním důrazem na bezpečnost jezdců. Jejich pořizovací cena se rovná ceně Škody Fabie. Autíčko je závodní konstrukce, bez posilovače řízení - proto při jízdě či po jízdě poznáte, jakou máte kondičku. (známý multi-umělec Ringo se domníval, že se mu zasekl volant, nerozjel se ihned a tak ve výsledném čase tratil.) Nicméně tuto elektrickou formulku vášnivě rády řídí i příslušnice něžného pohlaví, mnohdy dokonce velmi krásné a velmi křehké ženy či dívky. Rozpor mezi něžným zjevem jezdkyně a motokárou (přisuzovanou spíše mužským zálibám) - je prostě sexy.

Tyto elektrické formule "neřvou" a "nesmrdí", nemůžete se spálit od motoru - proto není pro jezdce nutný ani specielní overal, jako je tomu u benzínových motokár. Ženy - manažerky svěřily, že si jízdou v elektro-motokáře "parádně vyčistí hlavu", no a pánové - to ani nemusíme rozvádět. Můžeme však prozradit, že si formulku rádi vyzkouší všichni, bez rozdílu věku, výšky a váhy. Elektro-motokáry jsou očipovány, na startovní čáře před startovním roštem je v asfaltu dráhy zabudována indukční cívka, v okamžiku přejezdu kol přes cívku je zaslán impuls do řídící věže a začíná měření času jezdce.

BIG PEDAL GO-KART (závodní šlapací autíčko - posilovací stroj v přírodě)

"Heavy duty" závodní šlapadla jsou výrobkem renomované holandské společnosti BERG Toys.Jde o závodní stroje, energie vydaná při volné volná jízdě je srovnatelná s posilováním na stepperu v posilovně - s tím rozdílem, že jste na čerstvém vzduchu a v nádherném prostředí přírodního parku Košíře-Motol. 

Příjemné a nenápadné posilování je příjemnou nadhodnotou radosti z jízdy.

Go-kart je opatřen bezpečnostním rámem a měkčeným sportovním sedadlem.Tyto go-karty mají polohovatelnou sedačku a jsou vhodná pro dospělé a děti od cca. 10ti let.
Díky lehké a odolné konstrukci go-kartu si mohou jezdci na asfaltové dráze v Greyhound Park Motol vychutnat rychlou adrenalinovu závodní jízdu, a to včetně měření času jednotlivých kol. Go-karty jsou očipovány, na startovní čáře před startovním roštem je v asfaltu dráhy zabudována  indukční cívka,
v okamžiku přejezdu kol přes cívku je zaslán impuls do řídící věže a začíná měření času jezdce. 

SMALL PEDAL GO-KART (závodní šlapací autíčko)

Malá odolná šlapadla pro nejmenší závodníky ocení děti od tří do šesti let opět od holandské firmy BERG Toys. Pro kluky - závodníky jsou připraveny Small Pedal Go-karty v kombinaci oranžovo-černé a pro
malé slečny - závodnice stylové bílo-růžové. J

Tato "autíčka" jsou taktéž v závodním provedení, takže slouží i pro mírné a nenápadné posilování kondice dětí - kromě výdeje energie dětí. Nezanedbatelnou výhodou je i  získávání prvních zkušeností při nájezdech do zatáček, přičemž tato přirozená "školička" probíhá na skvělém asfaltovém povrchu. 
Tato malá šlapací závodní autíčka jsou také očipovány a čas malého závodníka může být dle přání změřen.

SUPER PEDAL GO-KART FERRARI FXX EXCLUSIVE

Super-sport - král mezi pedal go-karty, vlajková loď společnosti BERG Toys.  Supermanévrovatelnost, závodní přehazovačka a neskutečná akcelerace číní ze super go-kartu Ferrari FXX Exclusive skutečný profesionální závodní stroj. Designem vychází ze slavného závodního vozu – supersportu Ferrari FXX.


Technická specifikace:

Aerodynamické přední, zadní a boční spoilery z tvrzeného plastu a originálním lakem výrobce závodních vozů Ferrari vzbudí velkou pozornost na jakémkoliv okruhu. Neuvěřitelných sedm rychlostí, 12ti palcová kompozitová kola a extrémně ploché a hladké pneu X-treme Vám zajistí akceleraci do "pole position" během okamžiku a udržet si vysokou rychlost i v prudkých zatáčkách. Je jasné, že ani tento závodní supersport se neobejde bez dvojtých kotoučových brzd.Maximální rychlost a mezičasy mezi jednotlivými koly si můžete nechat zobrazit na elektronické přístrojové desce se sedmi funkcemi.Vedle nedostižných sportovních výkonů nabízí super go-kart Ferrari FXX Exclusive také jedinečný komfort  - jde o jediný super go-kart s koženým, ručně šitým, sportovním volantem, rukojetí řadícího mechanismu či sportovní sedačkou s čtyřbodovými pásy.

HAPPY FAMILY IN GREYHOUND PARK MOTOL

Greyhound Park Motol nabízí originální vyžití pro všechny členy rodiny - od nejmenších po největší.
Rozloha pláně se závodním okruhem se šikanami vyvolává pocity euforie, jízda v pedálovém go-kartu pak endorfiny - pocity štěstí a tak není nic mimořádného slyšet při jízdě výskat šťastné dětičky.
Např. tatínek s Pepíčkem dají Marušce "fóra", pak vystartují, synek je šťastný, že tatínkovi stačí - a je štěstím bez sebe, je dokonale Š Ť A S T N Ý.
Podívejte se na šťastného kloučka v modrém tričínku - byl prostě vítěz.
Objevte v sobě závodníka i vy, a přijďte si vyzkoušet pocity pilotů Formule 1. V Parku můžete strávit celý den a rozhodně se nudit nebudete! Zázemí v luxusu Vám bude k dispozici.

TEAM-BUILDING V GREYHOUND PARK MOTOL

Greyhound Park Motol je ideální místo nejen pro firemní team-building. Členové teamu mohou závodit a pobavit se ve všech možných disciplínách, které si lze na závodní asfaltové dráze představit.

Po fyzické aktivitě si všichni mohou odpočinout v pohodlí některé z restaurací a vychutnat skvělý oběd či večeři - a k tomu třeba shlédnout závodní chrty v běhu na pískové dráze

MINIBIKE - PRONAJATÝ ZÁVODNÍ OKRUH - RACE CIRCUIT PRAGUE

Na závodní okruhu Praha se rovněž připravují i skuteční závodní profesionálové - např. škola Minibiků, neboli Pešek Racing Academy.  V červenci 2013 probíhá první testovací ježdění Přeboru republiky na Race Circuit Prague v Greyhound Park Motol.

FIREMNÍ EVENT - PRONAJATÝ AREÁL GREYHOUND PARK MOTOL

Areál Greyhound Park Motol lze pronajmout celý, nebo jeho část nejen pro firemní akce - také svatby, oslavy narozenin, party, apod. - viz např. slavnostní představení LEXUS IS dne 26.06.2013 - viz odkazy:


SVÝM NEJDRAŽŠÍM TO NEJLEPŠÍ

Svým nejdražším to nejlepší se snaží poskytnout každý z nás.
Svým dětem, rodině, psům můžete dopřát zábavu a sportovní vyžití v luxusním Greyhound Park Motol. 

ASFALTOVÝ ZÁVODNÍ OKRUH - elektro-motokáry, pedal go-karty

Asfaltový závodní okruh s bezpečnostními bariérami z plastu či tvrzené gumy - finální asfaltová vrstva má ojedinělé parametry, kterými se řadí k špičkovým okruhům. Zázemí sportovců je neméně luxusní.


CHRTÍ PÍSKOVÁ DOSTIHOVÁ DRÁHA

Chrtí písková dostihová dráha - není jen pískem posypaná zemina, jak by se některým laikům mohlo zdát.
Těleso chrtí pískové závodní dráhy Praha je této konstrukce: drenážní potrubí, drenážní štěrk, vrstva geotextilie, drenážní písek, další vrstva geotextilie, vrstva finálního písku speciálního složení - mletého na zakázku, s příměsí jílu. 

Chrtí závodní dráha má klopené zatáčky, klopení zatáček dráhy je rektifikováno pomocí laserového zaměření speciálního dálkově ovládaného stroje. Jde o jeden  z nejdůležitějších parametrů kvalitní
dostihové dráhy - který umožňuje psům luxusní běh, chrti  nemusejí vyvíjet silné úsilí k překonávání  odstředivé síly v zatáčce.     
Zavlažování dráhy probíhá pomocí automatického zavlažovacího systému. Plně automatizované startovací boxy jsou se samočinným elektronickým otevíráním.
Zázemí sportujících chrtů je neméně luxusní - viz odkaz:
http://www.cgdf.cz/cs/zazemi-pro-zavodni-chrty-v-greyhound-park-motol.html
Stojí za to dopřát pejskům to nejlepší, co lze v kontinentální Evropě nalézt. 

LUXUS ZÁZEMÍ v Greyhound Park Motol

Luxusní interiéry, vybavení a zařízení - restaurace, terasy, zázemí, atd., tvoří z tohoto areálu dokonalé
relaxační území. Kdo má rád kolem sebe "hezko" a estetično je podmínkou - pro toho je areál Greyhound Park tím pravým místem.
Komu není jedno, co dá na sebe, ale i "do sebe"( tedy co a kde pozře a z čeho je tvořen) - pro toho jsou  restaurace v Greyhound Park Motol tím pravým místem.
Jídlo, které by Vám zachutnalo, naleznete i příště stejné chuti - kuchyně se nemění se směnou kuchaře a dodržování standardu daného jídla je zde samozřejmostí. 
 

PIKNIK u rybníčku s Vitonkou (alternace: s Gučínkem - miláčkem tribun)

Cena občerstvení dle Jídelního a nápojového lístku Sport-restaurantu Kobe
Setkání s Vitonkou (greyhoundí královničkou Queen Vuitton, nebo Gučínkem - miláčkem tribun) - zdarma.
Pikniková deka - každý svou vlastní. Rybníček je součástí areálu Greyhound Park Motol.
Kdo je Vitonka - pro návštěvníky, kteří greyhoundí královničku ještě neměli možnost poznat,
shlédněte odkaz s fotografiemi:
http://www.cgdf.cz/cs/queen-vuitton-louis-vuitton.html
a nebo:
http://www.cgdf.cz/cs/queen-vuitton-a-louis-vuitton.html

Související odkazy:

©  Česká Greyhound Dostihová Federace - CGDF / Czech Greyhound Racing Federation - CGDF © - www.cgdf.cz

Pedal_Go-Kart_Prague_Greyhund_Park_Motol_NQ1M0009.JPG
Pedal_Go-Kart_Kids_Girls_Sport_Greyhound_Park_Motol_CGDF.jpg
Pedal_Go-Kart_Kids_Sport_Greyhound_Park_Motol_Prague_NQ1M0035.JPG
Pedal_Go_Kart_Kids_Sport_Greyhound_Park_Motol_CGDF_IMG_2250[1].jpg
Pedal_Go-Kart_Big_and_Mini_Racing_Greyhound_Park_Motol_GDF_IMG_2272[1].jpg
Pedal_Go-Kart_Kids_Sport_Greyhound_Park_Motol_Prague_NQ1M0028.JPG
Pedal_Go-Kart_Family_Team_Building_Greyhound_Park_Motol_Prague_NQ1M0006-u.JPG
Pedal_Go-Kart_mini_big_racing_Greyhound-Park_Motol_NQ1M0036.JPG
Winner_Pedal_Go-Karts_Greyhound_Park_Motol_Prague_NQ1M0070_u.JPG
Winner_Kobe_Open_Race_2013_Go_Kart_Greyhound_Park_Motol_Prague_NQ1M0400[1].jpg
Winner_Pedal_Go-Kart_Race_2013_Go_Kart_Greyhound_Park_Motol_Prague_IMG_1431[2].jpg
Winner_Open_Race_2013_Pedal_Go-Kart_Greyhound_Park_Motol_Prague_CGDF.jpg
Areal_Greyhound_Park_Motol_CGDF_IMG_2474-u.JPG
Areal_Greyhound_Park_Motol_CGDF_IMG_2477-u.JPG
Ferrari_FXX_Greyhound_Park_Czech_Greyhound_Racing_Federation_0045_NQ1M0383.jpg
Ferrari_FXX_Greyhound_Park_Czech_Greyhound_Racing_Federation_0046_DSC02544.jpg
Electro_Formula_Greyhound_Park_Motol_CGDF_NQ1M0041.JPG
Electro_Formula_Greyhound_Park_Motol_CGDF_NQ1M0049.JPG
Areal_Greyhound_Park_Motol_Prague_CGDF.jpg
Greyhound_Park_Motol_Prague_In-Night_2130626_332_SQ.jpg
Minibike_Kid_Racer_Greyhound_Park_Motol_Prague_CGDF_IMG_2424.JPG
Minibike_Trial_Greyhound_Park_Motol_Prague_IMG_2431.JPG
Pedal_Go-karts_Family_Greyhound_Park_CGDF_IMG_2470.JPG
Small_Pedal_Go_Kart_Greyhound_Park_Motol_Prague_IMG_2472.JPG
Terasa_Greyhound_Park_Motol_CGDF_IMG_2481.JPG
Terasa_Greyhound_Park_Motol_Prague_IMG_2417-u.JPG
Top_Speed_Racing_Electro-Formula_Greyhound_Park_Prague_CGDF.jpg
Trial_Minibike_Greyhound_Park_Motol_Prague_IMG_2426.JPG
Woman_racer_Electro-Formula_Greyhound_Park_Motol_Prague_IMG_2464.JPG
Woman-racer_Electro-Formula_Greyhound_Park_Motol_Prague_IMG_2450.JPG
Artist_Ringo_Cech_in_Electro_Formula_Greyhound_Park_Prague_CGDF_IMG_2101.jpg
Team_building_Greyhound_Park_Motol_CGDF_IMG_8343.jpg
ČGDF / Public Relations / Časopis Czech Greyhound Racing News / 2013 / Czech Greyhound Racing News 3/2013 / Zábava a sport v Greyhound Park Motol
123456 © Česká greyhound dostihová federace © www.cgdf.cz |Mapa stránek 123456

© 2003 Česká greyhound dostihová federace, o. s.

Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího písemného souhlasu výslovně zakázáno. Všechna práva vyhrazena.

Technická správa: Mon Alba