FORM_CGDF_LOGO.gif
ČESKÁ GREYHOUND DOSTIHOVÁ FEDERACE 

Czech Greyhound Racing News 3/2011

Chrtí princezny: Jo! Ne!
26.2.2013
Diorka se konečně může těšit z červených závěsů s usmívajícími se lebkami se skříženými hnáty nebo zdí pokojíčku posprejovanou různěbarevnými graffiti. Diorka ještě trochu brblala nad pink barvou a desénem koberce, neboť jej má za lehce infantilní, ale jelikož ten se vejpůl dělit rozhodně nebude, vymínila si Dior, že jej strpí, ale musí jí být vyhověno alespoň co do jejího osobního vzhledu. Diorka si vymínila, že bude moci využít služeb tatéra, který ji vytetuje krásnou kérku. Přesněji – více kérek. Místa pro tetování prý má již vybrána.
Dostihy chrtů Secret Greyhound Race
27.9.2011
Reportáž z tajných dostihů chrtů Secret Greyhound Race na závodním okruhu Praskačka. Šlo o jedny z posledních závodů série Formule CGDF sezóny a tedy jedny z posledních příležitostí získat vyšší počet bodů dle umístění závodníků v šampionátu Zlatý chrt. Všemožné tajnosti ohledně konání dostihů dělali členové České greyhound dostihové federace a dobře věděli proč! Účastníci dostihů CGDF jsou u mnohých lidí za boháče, které je slušno oloupit a tak se již tradičně na podzimních dostizích objevují lupiči. Kdo loupil a kdo vyhrál - více v článku
Chrtí dostihy Secret Greyhound Race 2011 - preview
26.9.2011
Preview z tajných závodů České greyhound dostihové federace na chrtí dostihové dráze Czech Greyhound Race Track Praskačka
Návštěva - Víceúčelový sportovní stadion Praha Motol
14.9.2011
Dne 31.8.2011 se konalo společné shlédnutí postupu výstavby Víceúčelového sportovního stadionu Praha Motol. Návštěvníky stavby byli členové ČGDF - České greyhound dostihové federace, kteří si udělali volné okénko ve svém pracovním čase svého občanského povolání a také VIP osobnosti.
Punk-Rock chrtí dostihy Czech St. Leger
9.9.2011
Reportáž z dalších dostihů ze série závodů greyhoundů Formule CGDF 2011, která se uskutečnila na závodním okruhu Praskačka první zářijovou sobotu. Na punk-rockové chrtí dostihy Czech St. Leger 2011 - Czech Greyhound Racing Federation - přišli také pankáči, rockeři z 80-tých let i hodně staří rockeři, tzv. "rakváči".
Traťový rekord Greyhound Schooling Academy
8.9.2011
Mount Cappucine's Jamaica z Rakouska, zaběhla traťový rekord na Czech Greyhound Race Track Praskačka v kategorii Greyhound Schooling Academy, sólo běh 300 m, v čase 17,913 s.
Jde také o nejlepší tréninkový čas na distanci 300 m roku 2011 a historicky 3. nejlepší tréninkový čas České greyhound dostihové federace.
Czech St. Leger 2011 - preview
5.9.2011
Na punk-rockové chrtí dostihy Czech St. Leger 2011 - Czech Greyhound Racing Federation - přišli pankáči, rockeři z 80-tých let i hodně staří rockeři tzv. "rakváči". Reportáž z chrtích dostihů Czech St. Leger 2011 bude následovat již brzy. Sledujte tyto stránky
Import pups z Austrálie do Prahy
1.9.2011
Unikátní záběry z plochy letiště Praha - Ruzyně ze dne 03.08.2011 najdete ve fotogalerii níže.
Štěňata cestovala z předměstí australské Sydney na letiště, odtud letecky do Londýna (Heathrow) a z Anglie pak do Prahy (Ruzyně). Při transportu z letadla se štěňátka z oken beden zvídavě dívala, ven z beden vystoupila čisťounká a voňavá.
Štěňata v Greyhound Schooling Academy
30.8.2011
Majitelé australských štěňátek greyhoundů své pejsky přihlásili do chrtí školičky - Greyhound Schooling Academy. Greyhoundí batolata se zde učí způsobům a porozumění základních povelů v Českém jazyce a čistotě v pokojíčku i na přilehlé oplocené terásce s boudičkou. Chrtí školička je vítanou příležitostí pro ty majitele chrtů, kteří z titulu velmi náročného zaměstnání by se štěňatům nemohli celodenně věnovat.
Anglický chrt Greyhound je mimořádně odolný a vytrvalý dostihový pes
30.8.2011
"Můj první pes byla fenka bílého špice, která byla natolik temperamentní, že jsem se obešla bez andulek, křečků a rybiček," vzpomíná advokátka Barbora Šimarová, majitelka Greyhoundů z Prahy. Scan článku z časopisu Fajn život
Chrtí dostihy CZECH ST. LEGER 2011 ve stylu Punk-Rock
29.8.2011
Upoutávka k chrtím dostihům České greyhound dostihové federace.
Chrtí dostihy CZECH ST. LEGER 2011 startují dne 03.09.2011. Propozice zveřejněny
Český rozhlas 2 - on-line rozhovor se Zdenkem Grondolem
24.8.2011
Záznam on-line rozhovoru ČRo 2 s Ing. Zdenkem Grondolem, prezidentem České greyhound dostihové federace, před příletem australských štěňat greyhoundů na letiště Praha Ruzyně - server Youtube.com.
Součástí záznamu rozhovoru je také unikátní video přímo z letištní plochy, které dokumentuje vykládku beden se štěňaty - 4. minuta videoklipu
Oči sportovní modelky Chanelky
19.8.2011
Pozornému čtenáři nemůže ujít, že Chanel se i během svého chrtího závodu usmívá. Jeden ze snímků v článku pak prozrazuje, že Chanelka po doběhu, vedena od záchytné plenty k „přehlídkovému molu“ s červeným kobercem barvy Ferrari, doslova z daleka září. Úsměv od ucha k uchu i pod závodním košíkem. Nelze přehlédnout, že Chanel, přestože po sportovním výkonu, vypadá jakoby vyšla z kosmetického salónu, kde na ní pracoval kromě kosmetiček i celý tým vizážistů.
ČTK - rozhovor s Ing. Zdenkem Grondolem, prezidentem CGDF
18.8.2011
Nezkrácené znění rozhovoru redaktora ČTK, pana V. Podhoreckého s Ing. Zdenkem Grondolem, prezidentem České greyhound dostihové federace (ČGDF)
Na závodním okruhu závodili greyhoundi i šneci
15.8.2011
Ten kontrast nemohl být ostřejší. Symbol rychlosti – závodní greyhound a symbol pomalosti – závodní šnek. Oba na chrtí dostihové dráze Praskačka dne 15.8.2011 na dostizích České greyhound dostihové federace s názvem Summer Prix, kdy doprovodným programem závodů greyhoundů byly závody šneků Snail Race World Championschip 2011 - reportáž z dostihového dne
Summer Prix 2011 - preview
14.8.2011
Preview z dostihů závodních greyhoundů Summer Prix 2011 a Mistrovství světa závodních šneků - Snail Race World Championship se konaly na české chrtí dostihové dráze Praskačka dne 13.08.2011. Pořadatelem chrtích dostihů jsou členové České greyhound dostihové federace.
Mistrovství světa závodních šneků - Snail Race World Championship 2011
8.8.2011
Součástí dostihového dne Summer Prix 2011 bude také unikátní mistrovství světa závodních šneků - Snail Race World Championship 2011. Propozice k dostihovému dni Summer Prix 2011 - dostihů obou racing fenoménů - chrtů i šneků zveřejněny
Australská chrtí legenda v Praze
4.8.2011
Dne 3.8.2011 přistálo na letišti Praha - Ruzyně letadlo společnosti British Airways s pěti vzácnými pasažéry, jejichž cena je vyčíslena na více než půl milionu korun. Jmenují se Gucci, Dolce & Gabbana, Louis a Vuitton a nejedná se o světoznámé módní značky, ale o chrtí batolata vskutku královského původu. Otcem je legendární Big Daddy Cool a matkou Queen Smig.
Louis & Vuitton, Gucci, Dolce & Gabbana v Praze
4.8.2011
Potomci australské dostihové legendy Big Daddy Cool přistáli konečně v Praze. Před objektivy reportérů se štěňátka setkala s majiteli
Příletí Big Daddy Cool do Prahy?
27.7.2011
Přiletí australská dostihová legenda Big Daddy Cool do Prahy? Přivítá ho v Praze jeho syn - Zlatý chrt - Velmistr White Elbony?
Big Daddy Cool prý již odletěl z letiště v Sydney a míří do Londýna. Na další zprávy si budeme muset počkat. Sledujte tyto stránky.
1   2  
123456 © Česká greyhound dostihová federace © www.cgdf.cz |Mapa stránek 123456

© 2003 Česká greyhound dostihová federace, o. s.

Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího písemného souhlasu výslovně zakázáno. Všechna práva vyhrazena.

Technická správa: Mon Alba