FORM_CGDF_LOGO.gif
ČESKÁ GREYHOUND DOSTIHOVÁ FEDERACE 

Dostihy chrtů Secret Greyhound Race

Tajné závody chrtů České greyhound dostihové federace

1-Secret_Greyhound_Race_Czech_Greyhound_Racing_Federation_DSC00586.jpg
hlavní korzárka byla velmi nebezpečná
Secret_Greyhound_Race_Czech_Greyhound_Racing_Federation_NQ1M8227.jpg
Pirátky i piráti pili pravý rum z Karibiku
i korzárské šampaňské
  2-Mount_Cappucine-s_Jamaica_Secret_Greyhound_Race_CGDF_.jpg
Greyhound Mount Cappucine´s Jamaica s krajankami  - pirátkami
Galrea_Chanel_Secret_Greyhound_Race_CGDF_NQ1M8008.jpg
Krásná  sportovní modelka Chanelka - dcerka greyhoundice Sephory
Pretty_Bookmaker_Secret_Greyhound_Race_CGDF_NQ1M8066.jpg
Sličná bookmaker sbírá sázecí tikety,
radí i sázející pirátce
2-White_Secret_Greyhound_Race_Czech_Greyhound_Racing_Federation_DSC00556.jpg
winner greyhound White Elbony
3-Mellison_Kewel_Secret_Greyhound_Race_CGDF_DSC00397.jpg
winner greyhound Mellison Kewel
Secret_Greyhound_Race_Czech_Greyhound_Racing_Federation_DSC00631.jpg
winner - Mount Cappucine´s Jamaica
Secret_Greyhound_Race_Czech_Greyhound_Racing_Federation_DSC00434.jpg
Sázející oškliví piráti
Secret_Greyhound_Race_Czech_Greyhound_Racing_Federation_DSC00685.jpg
Výherci sázení: Ing. Věra Babincová,
šťastný pan Jiří Jirout
Secret_Greyhound_Race_Czech_Greyhound_Racing_Federation_DSC00449.jpg
Pirátky se Sjudraget Lijane
Secret_Greyhound_Race_Czech-Greyhound_Racing_Federation_DSC00363.jpg
Krásné pirátky a šklivý pirát
čtou z dostihového programu
Secret_Greyhound_Race_Czech_Greyhound_Racing_Federation_NQ1M8499.jpg
Zvlášť nebezpečná hlavní korzárka

Praha, 27.9.2011

 

Tajné dostihy chrtů Secret Greyhound Race se konaly v prvním podzimním víkendu na závodním okruhu Czech Greyhound Race Track Praskačka.  Šlo o jedny z posledních závodů série Formule CGDF dostihové sezóny  a tedy jedny z posledních příležitostí získat vyšší počet bodů dle umístění závodníků v šampionátu Zlatý chrt.

Sportovní zápolení chrtů o zisk co nejvyšší počet bodů byl dramatický, v jednom závodu se dokonce nosy chrtů dotkly cílové čáry s rozdílem pouhých 0,009 s, což je rozdíl pouhým lidským okem nepostřehnutelný.


 

Příprava dostihů chrtů

Všemožné tajnosti ohledně podrobností konání dostihů dělali členové CGDF - České greyhound dostihové federace a dobře věděli proč!  Účastníci dostihů CGDF jsou u mnohých lidí za boháče, které je slušno oloupit a tak se  již tradičně  na podzimních dostizích objevují lupiči.

 

 

Tajné dostihy chrtů věc veřejná

Je známo, že v Česku co utajováno má být, stane se naopak věcí veřejnou, a proto se ani nyní neutajilo zhola nic.  Tentokrát však návštěvníky dostihů neoloupil slovenský zbojník Juraj Jánošík  jako v předchozích letech, ale rovnou skupina pirátů, která se o skvělé příležitosti lupu dozvěděla a na chrtí dostihovou dráhu Praskačka až odněkud z dalekého Karibiku dorazila.

 

 

Krásné pirátky i oškliví piráti

Krásné pirátky z Karibiku neměly s nikým slitování a jen z krajanské náklonnosti nakonec neuloupily i nadějnou mladičkou chrtí závodnici jménem Mount Cappucine´s Jamaica. Piráti i pirátky pily jamajský rum, korzárské šampaňské, blýskaly ostřím šavlí, a hlavní korzárka byla již od pohledu nebezpečná.

 

 

Chrtí dostihy Secret Greyhound Race nejsou módní přehlídka Victoria Secret

Světově známá chrtí sportovní modelka Chanelka zaregistrovala z celého názvu dostihů Secret Greyhound Race zřejmě jen slovo Secret.

Chanelka se domnívala, že konečně nastal její čas a přišla na červený koberec vyšňořená nikoli v závodní dečce dle startovní listiny, ale v apartní krajce jako modelka módní přehlídky prádla Victoria Secret. 

 

Poučená veřejnost již ví, že chrtí závodnice Chanel se shlédla v Top modelce Giselle Bundchen, která zahajuje světově známou přehlídku dámského prádla, a že Chanelce  učarovala možnost zahájení prezentace chrtů na červeném koberci, kde ovšem jsou jako první vyvoláváni ti chrti kteří se v závodu umístili jako poslední.

  

Chanelka, oděna v boa a krajkové prádélko, šťastně kulila na všechny kolem své velké oči a jakoby netušila, že je uvedena na startovací listině závodníků prvního dostihu chrtů tohoto dostihového dne. Chanelka nakonec v žádném závodu tohoto dostihového dne nestartovala.

Můžeme si klást otázku, zdali krásná chrtí závodnice Chanel nezávodila právě proto, že  ji ukradli piráti.

Ponechme si trochu tajemství, když víme že jde o dostihy chrtů, které mají v názvu Secret.

 

 

Greyhound Racing závodní Formule CGDF

Dostihy chrtů greyhoundů Formule CGDF – České greyhound dostihové federace / Czech Greyhound Racing Federation  přinesly také mnoho dobrodružství a napětí. 

 

Dostihy chrtů Secret Greyhound Race – 300 m

V dostizích chrtů Secret Greyhound Race na distanci 300 m se stal vítězem greyhound Mellison Kewel, který získal za svou první pozici v cíli 3 body do šampionátu Zlatý chrt a dosáhl času 18,282 sec. Jako druhý se umístil greyhound Lemon Moet s výsledkem 2 bodů a v čase 18,634 s, jako třetí dosáhl cíle greyhound Cayenn Elbony se ziskem 1 bodu v čase 19,463 s.

Fotogalerie z chrtích dostihů - klikni ZDE.


Dostihy chrtů Secret Greyhound Race – 525 m

V dostizích chrtů Secret Greyhound Race na distanci 525 m se stal vítězem greyhound White Elbony s rozdílem pouhých 0,009 sec za fenkou Sjudraget Lijane. White si připsal za své prvenství v cíli  4 body, doběhl do cíle s časem 32,778 sec, v mezičase dosáhl 5,948 sec, což deklaruje, že poměrně hodně zaspal na startu.  Druhá doběhla do cíle Sjudraget Lijane, v šampionátu Zlatý chrt si připsala 3 body a dosáhla výsledného času 32,787 sec, na mezičase měla 5,909 sec.
Jako třetí doběhla do cíle Stormy Cassandra ze ziskem 2 bodů, v čase 33,462  sec, v mezičase dosáhla na hodnoty 6,084 sec.
Fotogalerie z chrtích dostihů - klikni ZDE.

 

Dostihy chrtů Secret Greyhound Race – Časovka – 300 m

Vítězem časovky - sólo běhy na čas - na distanci 300 m se stala mladičká Mount Cappucine's Jamaica s časem 17,952 sec, jako druhý se umístil greyhound Ramor Kenzo s časem 18,534 sec, jako třetí se umístil greyhound Flash Co Co s časem 18,704 sec.

Chrtí slečna Mount Cappucine' s Jamaica se hrdě postavila svým starším a zkušenějším chrtím závodníkům, a přes své mládí a skromné závodnické zkušenosti, přesto vyhrála.
Fotogalerie z chrtích dostihů - klikni ZDE.
Viz odkaz - Traťový rekord Greyhound Schooling Academy


Pretty Bookmaker

Sličná Bookmaker sbírající sázkové tikety na dostizích Secret Greyhound Race jakoby nebezpečné korzárce "z oka vypadla". Jelikož úkolem sličných bookmaker na chrtí dostihové dráze Praskačka je radit a podávat zájemcům své tipy na vítězné pořadí chrtích závodníků. Snad proto bylo tentokrát vítězů v sázkách sázkové kanceláře Sranda-Tip více.

Je již poměrně známo, že jack-pot sázkové kanceláře je sponzorským počinem pana Zdenka Greyhound Grondola a že se jedná o vzácné lihoviny, které ze svého věnuje výhercům, a to již od počátků fungování České greyhound dostihové federace. 

Každý z vítězných sázející obdržel  láhev lihoviny. Zasázel si i pan Grondol a podařilo se mu také vyhrát. Svou výhru však věnoval paní Ing. Věře Babincové.  Je již známo, že pan Zdenek Greyhound Grondol nečerpá ani finanční výhry za dostihové prize money, pokud je jeho chrt vyhraje. 


Závěr

Záměrně nezmíníme,  jaké byly napočítané škody, které krásné pirátky, oškliví piráti či nebezpečná korzárka napáchaly a zda vůbec nějaké vznikly. Je nutné podrhnout, že tentokrát lupičům nešlo o vzácné šperky, zlato a drahokamy, ale o daleko vyšší hodnoty - krásné závodní greyhoundy, kteří se na dostihovém závodišti Praskačka vyskytují.

Pro laiky nutno dodat, že je opravdu co vidět, neboť jde o přímé potomky - synky a dcerky - věhlasných závodníků ze zahraničního profesionálního prostředí dostihového sportu, a že potomci nezůstávají věhlasu svých rodičů nic dlužni. I téměř vždy poslední, tedy co se pořadí v dostizích týče  - naše sportovní modelka Chanelka - nezůstává věhlasu své krásné maminky nic dlužna - její matka se jmenuje Sephora, což v řečtině znamená krásná.


Legendární jména dostihového sportu greyhoundů jako jsou např. Big Daddy Cool, Larkhill Joe, Top Honcho, Westmead Lark, Galliano, Droopys Kewell,  apod., vždy zajišťují i prostřednictvím svých potomků skvělou podívanou a krásné na tom je, že přímo uprostřed Evropy - v Česku.
Nejpodstatnější však je, že si chrti greyhoundi na chrtí dráze Praskačka na dostizích Secret Greyhound Race 2011  skvěle zaběhali a ještě jim k tomu nádherně svítilo sluníčko. 
Související odkazy:

Dostihy chrtů se slovenským zbojníkem Jánošíkem, který bohatým bral a chudým dával:

http://www.cgdf.cz/cs/chrti-dostihy-slovak-intercargo-cup-2010-reportaz-1-1.html

Chrtí sportovní modelka Chanelka, která chce na červený koberec  vstoupit vždy jako první:

http://www.cgdf.cz/cs/chrti-sportovni-modelka-chanelka.html


Oči sportovní modelky Chanelky:
http://www.cgdf.cz/cs/oci-sportovni-modelky-chanelky.html


Ocenění Zlatý chrt / Golden Greyhound Awards:

http://www.cgdf.cz/cs/zlaty-chrt-golden-greyhound.html

 
Chrtí dostihová dráha Praskačka:
http://www.cgdf.cz/cs/dostihova-draha-chrtu-praskacka.html
© Česká greyhound dostihová federace / Czech Greyhound Racing Federation ©

1. Secret_Greyhound_Race_Czech_Greyhound_Racing_Federation_DSC00586.JPG
Galrea_Chanel_Secret_Greyhound_Race_CGDF_NQ1M8008.JPG
2. Mount_Cappucine´s_Jamaica_Secret_Greyhound_Race_CGDF_.JPG
Secret_Greyhound_Race_Czech_Greyhound_Racing_Federation_NQ1M8227.JPG
1. White_Elbony_Czech_Greyhound_Racing_Federation_DSC07975.JPG
2. White_Secret_Greyhound_Race_Czech_Greyhound_Racing_Federation_DSC00556.JPG
3. Mellison_Kewel_Secret_Greyhound_Race_CGDF_DSC00397.JPG
3. Sjudraget_Lijane_Secret_Greyhound_Race_CGDF_NQ1M8218.JPG
Cato_Elbony_Czech_Greyhound_Racing_Federation_NQ1M8278-v.JPG
Cayenn_Elbony_Secret_Greyhound_Race_CGDF_NQ1M8148.JPG
Chrt_White_Elbony_Czech_Greyhound_Racing_Federation_NQ1M8471.JPG
Lemon_Moet_Secret_Greyhound_Race_CGDF_DSC00405.JPG
Lemon_Moet_Secret_Greyhound_Race_CGDF_NQ1M8098.JPG
Mount_Cappucine´s_Jamaica_Secret_Greyhound_Race_CGDF_NQ1M8774.JPG
Pretty_Bookmaker_ Secret_Greyhound_Race_Czech_Greyhound_Racing_Federation_NQ1M8070.JPG
Pretty_Bookmaker_Secret_Greyhound_Race_CGDF_DSC00381.JPG
Pretty_Bookmaker_Secret_Greyhound_Race_CGDF_NQ1M8066.JPG
Pretty_Bookmaker_Secret_Greyhound_Race_Czech_Greyhound_Racing_Federation_NQ1M8185.JPG
Pretty_Bookmaker_Secret_Greyhound_Race_Czech_Greyhound_Racing_Federation_NQ1M8193.JPG
Secret_Greyhound_Race_300m_Czech-Greyhound_Racing_Federation_ DSC00391.JPG
Secret_Greyhound_Race_300m_Czech-Greyhound_Racing_Federation_DSC00355.JPG
Secret_Greyhound_Race_300m_Czech-Greyhound_Racing_Federation_DSC00358.JPG
Secret_Greyhound_Race_Czech-Greyhound_Racing_Federation_DSC00363.JPG
Secret_Greyhound_Race_Czech_Greyhound_Racing_Federation_DSC00388.JPG
Secret_Greyhound_Race_Czech_Greyhound_Racing_Federation_DSC00409.JPG
Secret_Greyhound_Race_Czech_Greyhound_Racing_Federation_DSC00427.JPG
Secret_Greyhound_Race_Czech_Greyhound_Racing_Federation_DSC00434.JPG
Secret_Greyhound_Race_Czech_Greyhound_Racing_Federation_DSC00440.JPG
Secret_Greyhound_Race_Czech_Greyhound_Racing_Federation_DSC00449.JPG
Secret_Greyhound_Race_Czech_Greyhound_Racing_Federation_DSC00462.JPG
Secret_Greyhound_Race_Czech_Greyhound_Racing_Federation_DSC00539.JPG
Secret_Greyhound_Race_Czech_Greyhound_Racing_Federation_DSC00550-v.JPG
Secret_Greyhound_Race_Czech_Greyhound_Racing_Federation_DSC00579.JPG
Secret_Greyhound_Race_Czech_Greyhound_Racing_Federation_DSC00593.JPG
Secret_Greyhound_Race_Czech_Greyhound_Racing_Federation_DSC00597.JPG
Secret_Greyhound_Race_Czech_Greyhound_Racing_Federation_DSC00631.JPG
Secret_Greyhound_Race_Czech_Greyhound_Racing_Federation_DSC00634.JPG
Secret_Greyhound_Race_Czech_Greyhound_Racing_Federation_DSC00638.JPG
Secret_Greyhound_Race_Czech_Greyhound_Racing_Federation_DSC00657.JPG
Secret_Greyhound_Race_Czech_Greyhound_Racing_Federation_DSC00658.JPG
Secret_Greyhound_Race_Czech_Greyhound_Racing_Federation_DSC00665.JPG
Secret_Greyhound_Race_Czech_Greyhound_Racing_Federation_DSC00673.JPG
Secret_Greyhound_Race_Czech_Greyhound_Racing_Federation_DSC00680.JPG
Secret_Greyhound_Race_Czech_Greyhound_Racing_Federation_DSC00682.JPG
Secret_Greyhound_Race_Czech_Greyhound_Racing_Federation_DSC00684.JPG
Secret_Greyhound_Race_Czech_Greyhound_Racing_Federation_DSC00685.JPG
Secret_Greyhound_Race_Czech_Greyhound_Racing_Federation_DSC00686_v.JPG
Secret_Greyhound_Race_Czech_Greyhound_Racing_Federation_DSC00695.JPG
Secret_Greyhound_Race_Czech_Greyhound_Racing_Federation_DSC00699.JPG
Secret_Greyhound_Race_Czech_Greyhound_Racing_Federation_DSC08009-v.JPG
Secret_Greyhound_Race_Czech_Greyhound_Racing_Federation_NQ1M7992.JPG
Secret_Greyhound_Race_Czech_Greyhound_Racing_Federation_NQ1M8110.JPG
Secret_Greyhound_Race_Czech_Greyhound_Racing_Federation_NQ1M8120.JPG
Secret_Greyhound_Race_Czech_Greyhound_Racing_Federation_NQ1M8121-v.JPG
Secret_Greyhound_Race_Czech_Greyhound_Racing_Federation_NQ1M8180.JPG
Secret_Greyhound_Race_Czech_Greyhound_Racing_Federation_NQ1M8197.JPG
Secret_Greyhound_Race_Czech_Greyhound_Racing_Federation_NQ1M8209.JPG
Secret_Greyhound_Race_Czech_Greyhound_Racing_Federation_NQ1M8284-v.JPG
Secret_Greyhound_Race_Czech_Greyhound_Racing_Federation_NQ1M8286-v.JPG
Secret_Greyhound_Race_Czech_Greyhound_Racing_Federation_NQ1M8379.JPG
Secret_Greyhound_Race_Czech_Greyhound_Racing_Federation_NQ1M8381.JPG
Secret_Greyhound_Race_Czech_Greyhound_Racing_Federation_NQ1M8382.JPG
Secret_Greyhound_Race_Czech_Greyhound_Racing_Federation_NQ1M8383.JPG
Secret_Greyhound_Race_Czech_Greyhound_Racing_Federation_NQ1M8389.JPG
Secret_Greyhound_Race_Czech_Greyhound_Racing_Federation_NQ1M8402.JPG
Secret_Greyhound_Race_Czech_Greyhound_Racing_Federation_NQ1M8406.JPG
Secret_Greyhound_Race_Czech_Greyhound_Racing_Federation_NQ1M8421.JPG
Secret_Greyhound_Race_Czech_Greyhound_Racing_Federation_NQ1M8434.JPG
Secret_Greyhound_Race_Czech_Greyhound_Racing_Federation_NQ1M8436.JPG
Secret_Greyhound_Race_Czech_Greyhound_Racing_Federation_NQ1M8471.JPG
Secret_Greyhound_Race_Czech_Greyhound_Racing_Federation_NQ1M8490.JPG
Secret_Greyhound_Race_Czech_Greyhound_Racing_Federation_NQ1M8499.JPG
Secret_Greyhound_Race_Czech_Greyhound_Racing_Federation_NQ1M8557.JPG
Secret_Greyhound_Race_Czech_Greyhound_Racing_Federation_NQ1M8566.JPG
Secret_Greyhound_Race_Czech_Greyhound_Racing_Federation_NQ1M8577.JPG
Secret_Greyhound_Race_Czech_Greyhound_Racing_Federation_NQ1M8579.JPG
Secret_Greyhound_Race_Czech_Greyhound_Racing_Federation_NQ1M8598.JPG
Secret_Greyhound_Race_Czech_Greyhound_Racing_Federation_NQ1M8663.JPG
Secret_Greyhound_Race_Czech_Greyhound_Racing_Federation_NQ1M8666.JPG
Secret_Greyhound_Race_Czech_Greyhound_Racing_Federation_NQ1M8670.JPG
Secret_Greyhound_Race_Czech_Greyhound_Racing_Federation_NQ1M8675.JPG
Secret_Greyhound_Race_Czech_Greyhound_Racing_Federation_NQ1M8684.JPG
Secret_Greyhound_Race_Czech_Greyhound_Racing_Federation_NQ1M8688.JPG
Secret_Greyhound_Race_Czech_Greyhound_Racing_Federation_NQ1M8689.JPG
Secret_Greyhound_Race_Czech_Greyhound_Racing_Federation_NQ1M8713 (2).JPG
Secret_Greyhound_Race_Czech_Greyhound_Racing_Federation_NQ1M8722.JPG
Secret_Greyhound_Race_Czech_Greyhound_Racing_Federation_NQ1M8727.JPG
Secret_Greyhound_Race_Czech_Greyhound_Racing_Federation_NQ1M8732.JPG
Secret_Greyhound_Race_Czech_Greyhound_Racing_Federation_NQ1M8733.JPG
Secret_Greyhound_Race_Czech_Greyhound_Racing_Federation_NQ1M8735.JPG
Secret_Greyhound_Race_Czech_Greyhound_Racing_Federation_NQ1M8736.JPG
Secret_Greyhound_Race_Czech_Greyhound_Racing_Federation_NQ1M8738.JPG
Secret_Greyhound_Race_Czech_Greyhound_Racing_Federation_NQ1M8746.JPG
Secret_Greyhound_Race_Czech_Greyhound_Racing_Federation_NQ1M8748.JPG
Secret_Greyhound_Race_Czech_Greyhound_Racing_Federation_NQ1M8749.JPG
Secret_Greyhound_Race_Czech_Greyhound_Racing_Federation_NQ1M8754.JPG
Secret_Greyhound_Race_Czech_Greyhound_Racing_Federation_NQ1M8762.JPG
Secret_Greyhound_Race_Czech_Greyhound_Racing_Federation_NQ1M8763.JPG
Secret_Greyhound_Race_Czech_Greyhound_Racing_Federation_NQ1M8795.JPG
Secret_Greyhound_Race_Czech_Greyhound_Racing_Federation_NQ1M8800.JPG
Secret_Greyhound_Race_Czech_Greyhound_Racing_Federation_NQ1M8802.JPG
Secret_Greyhound_Race_Czech_Greyhound_Racing_Federation_NQ1M8803.JPG
Secret_Greyhound_Race_Czech_Greyhound_Racing_Federation_NQ1M8806.JPG
Secret_Greyhound_Race_Czech_Greyhound_Racing_Federation_NQ1M8813.JPG
Secret_Greyhound_Race_Czech_Greyhound_Racing_Federation_NQ1M8824.JPG
Stormy_Cassandra_Secret_Greyhound_Race_CGDF_DSC00421.JPG
White_Elbony_Secret_Greyhound_Race_CGDF_ DSC07974.JPG
ČGDF / Public Relations / Časopis Czech Greyhound Racing News / 2011 / Czech Greyhound Racing News 3/2011 / Dostihy chrtů Secret Greyhound Race
123456 © Česká greyhound dostihová federace © www.cgdf.cz |Mapa stránek 123456

© 2003 Česká greyhound dostihová federace, o. s.

Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího písemného souhlasu výslovně zakázáno. Všechna práva vyhrazena.

Technická správa: Mon Alba