FORM_CGDF_LOGO.gif
ČESKÁ GREYHOUND DOSTIHOVÁ FEDERACE 

Svatba Alda a Krejzinky (šmíruje bratr Andy)

První obraz Fr. Ringo Čecha o chrtech České greyhound dostihové federace

Svatba_chrtu_obraz_Ringo_Cech_Czech_Greyhound_Racing_Federation.jpg

Praha, 11.03.2012 


Malíř naivního umění Fr. Ringo Čech namaloval svůj první obraz o chrtech s názvem "Svatba Alda a Krejzinky" v roce 2006. Ringo jej namaloval na počest prvního chrtího sňatku v České republice.

Celý svět očekával početí štěňátek veleslavného páru. S humorem sobě vlastním Ringo zobrazil nejen šťastné novomanžele, ale i bratra ženicha, který dle Ringa byl připraven svého bratříčka zastoupit i v manželských povinnostech, kdyby bylo nejhůř.

Nelze nezmínit, že František Ringo Čech se zhostil i role oddávajícího chrtího páru - krásných greyhoundů Alda a Krejzinky.

Fr. Ringo Čech slavnostně odhalil obraz na chrtí dostihové dráze Praskačka České greyhound dostihové federace dne 17.06.2012.


CGDF

© Česká greyhound dostihová federace - CGDF / Czech Greyhound Racing Federation - CGRF ©
Svatba_chrtu_obraz_Ringo_Cech_Czech_Greyhound_Racing_Federation.jpg
ČGDF / Public Relations / Časopis Czech Greyhound Racing News / 2012 / Czech Greyhound Racing News 1/2012 / Svatba Alda a Krejzinky (šmíruje bratr Andy)
123456 © Česká greyhound dostihová federace © www.cgdf.cz |Mapa stránek 123456

© 2003 Česká greyhound dostihová federace, o. s.

Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího písemného souhlasu výslovně zakázáno. Všechna práva vyhrazena.

Technická správa: Mon Alba