FORM_CGDF_LOGO.gif
ČESKÁ GREYHOUND DOSTIHOVÁ FEDERACE 

Finanční odměny

11.05.2007


Dne 5.5.07 oznámil moderátor dostihů, (tak jako na dostihu minulém dne 21.4.07), že za dnešní dostihy budou finanční výhry vypláceny zase na dostihovém dni následujícím.
Kdo si finanční výhry na příštím dostihu nepřevezme, propadnou opět ve prospěch federace.
Koneckonců, finanční výhry v propozicích k dostihům uvedeny nebyly a sponzorem byly přislíbeny náhle, takže jejich fyzické vyzvednutí se uskuteční později. 

Bude-li někdo „mrmlat“, že byl dosud zvyklý přebírat finance ihned po dostihu – nabízíme mu výkon funkce účetní naší federace. Zdarma - jak jinak.  Zasypeme ho všemi dokumenty, fakturami za všechno, co pořádáme, (rauty, občerstvení, tisky, potisky, divadlo, apod.) odpovědností za konto, účetní operace a také odpovědností vůči finančnímu úřadu. Jistě bude tuto práci při svém zaměstnání vykonávat rychleji – a ke spokojenosti všech
.
Nebo mu nabídneme roli sponzora – jistě bude kdykoli připraven včas své peníze rozdat ostatním.


Chtěl by-li někdo „mrmlat“, že příště nemůže – tak za to také nikdo z nás nemůže.
A také nikdo z nás nemůže nosit finance tam a zpět, soustavně je přebírat, hlídat a předávat  – až se někdo uráčí a zase někdy přijde.

Ten kdo pracuje, nebude mít přeci práci navíc jenom proto, že někdo už neví – „co by“.

© Česká greyhound dostihová federace ©
ČGDF / Dokumenty / Informační zpravodaj ČGDF / Finanční odměny
123456 © Česká greyhound dostihová federace © www.cgdf.cz |Mapa stránek 123456

© 2003 Česká greyhound dostihová federace, o. s.

Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího písemného souhlasu výslovně zakázáno. Všechna práva vyhrazena.

Technická správa: Mon Alba