FORM_CGDF_LOGO.gif
ČESKÁ GREYHOUND DOSTIHOVÁ FEDERACE 

Chrtí královnička Queen VUITTON a její Fan Club

  Krásná chrtí královnička Queen VUITTON, dcera Big Daddy Cool a Queen Smig má krásný zadeček

Queen_Vuitton_Fan_Club_korunka_napis_Greyhound_Park_Motol.jpg 2_Greyhound_Lady_Queen_VUITTON_Czech_Greyhound_Racing_Greyhound_Park_Motol.jpg Queen_VUITTON_Fan_Club_Greyhound_Park_Motol_Prague_Racing_IMG_3359_vv.jpg Queen_Vuitton_Fan_Club_Czech_Greyhound_Racing_Greyhound_Park_Motol_Prague_NQ1M0669_r.jpg
Queen_VUITTON_Fan_Club_Greyhound_Park_Motol_Prague_Racing_IMG_IMG_3459_v2.jpg
Queen_Vuitton_Louis_Vuitton_Czech_Greyhound_Racing_Federation_4.jpg

Queen_Vuitton_Fan_Club_Czech_Greyhound_Racing_Greyhound_Park_Motol_Prague_IMG_3349_r.jpg
Queen_Vuitton_Fan_Club_Czech_Greyhound_Racing_Greyhound_Park_Motol_Prague_IMG_3383_r.jpg

Puppy_Praskacka_9_Mikulas_Greyhoun_raceNQ1M0398-v-u.jpg
White_Zlaty_chrt_Velmistr_Czech_Greyhound_Racing_Federation_DSC05835.jpg
3_Greyhound_Lady_Queen_Vuitton_Czech_Greyhound_Racing_Greyhound_Park_Motol.jpg
QUEEN_VUITTON_FAN_CLUB_Greyhound_Park_Motol_Prague_444.jpg
QUEEN_VUITTON_FAN_CLUB_Greyhound_Park_Motol_Prague_565.jpg
Fan_club_Queen_Vuitton_Greyhound_Park_Motol_Prague_Czech_Greyhound_Racing_IMG_1159.jpg
Queen_Vuitton_Lady_Czech_Greyhound_Racing_Greyhound_Park_Motol_Prague.jpg
Chrtí Oskaři v Greyhound Park Motol Praha

Queen_Vuitton_Fan_Club_Czech_Greyhound_Racing_Greyhound_Park_Motol_Prague_IMG_3346_r.jpg
Queen_Vuitton_Lady_Czech_Greyhound_Racing_Greyhound_Park_Motol_Prague-2.jpg
Queen_VUITTON_Fan_Club_Greyhound_Park_Motol_Prague_Racing_IMG_3459_v.jpg


Chrtí královnička přiletěla do Prahy z Austrálie

Když Queen Vuitton přiletěla i se svými bratříčky ze Sydney do Prahy, moderátor Čr (která uspořádala on-line přenos interview) pronesl v žertu hlášku,že tato štěňata jsou slavnější než Beatles. Paterčata - potomci slavné australské legendy Big Daddy Cool a královské matky - Queen Smig, čekalo na letišti v  Praze vskutku královské přivítání.
Přiletěli:
Louis a Vuitton, Gucci, Dolce a Gabbana.
http://www.cgdf.cz/cs/louis-vuitton-gucci-dolce-gabbana-v-tisku.html

Příjmení a jméno chrtí královničky: Queen Vuitton

Ti,  kteří  již měli  možnost se seznámit s milými a něžnými závodními greyhoundy členů České greyhound dostihové federace závodící v Greyhound Park Motol, mnohdy obdivují krásnou Vuittonku, jejiž celé jméno zní: Queen Vuitton.

Vuittonka je královnička - má to již ve jméně, (resp. v příjmení) a také to jde u ní poznat. Královna Vuittonka má královské starosti - tedy aby dobře reprezentovala a dobře vypadala, to mezi královské povinnosti jistě patří. A tak Vuittonka sportuje, šlechtí se a "čančá" ... 
http://www.cgdf.cz/cs/queen-vuitton-a-louis-vuitton.html


Chrtí královnička - Greyhound Lady, Velmistr Queen VUITTON

Golden Greyhound Awards v Greyhound Park Motol v Praze a limuzína se zlatými nápisy, hvězdný chodník slávy, Red Carpet, VIP osobnosti předávají zlaté sošky chrtů - to jsou "Chrtí Oskaři" - slavnostní ceremoniál, který nemá ve světě obdoby a majitelé greyhoundů z České greyhound dostihové federace tím vyjadřují obrovskou úctu chrtím závodníkům - takto byla uctěna i krásná Queen Vuitton, které byl udělen titul Zlatý chrt - Velmistr. To musíme zmínit proto, aby se na vědomost dalo, že Vuittonka
se nejen "čančá", ale také poctivě "maká" - a jde jí to k duhu.


Queen Vuitton a její postava
Tělo Vuittonky  je stejně nádherné, jako proslulá muskulatura již legendárního jejího nevlastního bratříčka - White Elbony, u kterého autor oslavného článku o něm napsal:

Slovy klasika: "délka těla s šířkou v ladný přechází souhlas a zevnější formy zmohutněním vrstev souměrně se zakulacují" Dnešními slovy: "Wajtíka je až škoda zakrývat při slavnostním dekorování vítězů dečkou, neboli jacketem vítěze."
No, a tak to má s krásou těla i krásná Vuittonka - jsou si s Wajtíkem v mnohém velmi podobní, jen Wajtík má na bílé srsti plotny "modré", Vuittonka pak plotny světle zlaté. (snímek vlevo - Louis a Vuitton jsou vděční Wajtíkovi, že je učil chodit po schodech).

 

Queen Vuitton a její pověstný zadeček
O krásné Vuittonce a její růžové manikůře už bylo dost "řečí", a přitom pověst krásy jejího pozadí si v ničem nezadá s pověstí jejich růžových drápků.

Vuittonka má skvělou postavu a je to, jak se říká, "kus" ženské. Je krásně rostlá a má skvěle vypracované svaly a nádhernou hustou srst, jako smetánku. Vuittonka na sebe dbá a v žádném případě nedopustí, aby byla za nějakou anorektičku s upadlými svaly - Vuitton ráda a dobře jí, proto jí specielní krmivo pro chrty, ráda trénuje i závodí na skvělé pískové dostihové dráze v Praze.

Někteří návštěvníci vedou rozhovory o tom, že je na Vuitton všechno hezké a zejména její zadeček - "chrtaři" říkají "kaťata". Zadeček Vuittonky si v ničem nezadá s proslulými zadečky celebrit  lidských - např. proslulé krásky JL, a jiných.  
Jiní lidé obdivují její krásné hnědozelené oči, jiní Vuittončin spiklenecký "kuk", kdy na vás jedno očko přimhouří, jiní obdivují i to, že je povětšinou rozverně rozesmátá.
Při pohledu na ni vás vždy napadnou slova klasika: "přírodo, přírodo - kam na ty nápady chodíš?"


Vuitton s manikůrou a lakem v barvě pink 

Kdyby náhodou Vuittonka (čti Vitonka) neměla manikůru a pedikůru s lakem módní barvy "pink", utrpěla by její pověst před množstvím fandů, a to ona nedopustí. V Racing Paddock na závodní dráze v Praze stojí na kosmetickém stolečku pro Vitonku, kromě jiného, trvale i lahvička laku barvy pink - odstínu Rosy Bow, a to ne ledajaké provenience, ale rovnou značky Dior -
viz.:
http://www.cgdf.cz/cs/zazemi-pro-zavodni-chrty-v-greyhound-park-motol.html

Vuittončiny růžové drápky v hledáčku médií

Dokonce i bulvár propíral tu skutečnost, že tlapka Vuittonky stejně jako "tlapka" TV moderátorky (Top Star Magazín) Agáty Prachařové, dříve Hanychové, při předávání chrtích Oskarů v Greyhound Parku Motol v minulém roce - měly obě stejný odstín laku na nehty, což bulvár zdokumentoval záběry v detailu.

Vuittonka parádnice a sportovkyně  

Vuittonka nosí růžovou závodní dečku, a má bandážky růžové barvy - mnohdy se srdíčky, a to jí moc sluší. Dečku má Vuittonka růžovou proto, že stíhá zajíčka na dráze vnějškem - proto jí vyhovuje startovací box s číslem 8 - a ten má růžový podklad a černou osmičku.
Vuittonce, zdá se, leccos vychází, i paráda při dostizích chrtů.

Někteří lidé se ptají, jak jsme toho dosáhli, že Vuittonka stíhá návnadu vnějškem chrtí dostihové dráhy a tudíž nosí růžovou závodnickou dečku, která ji sluší a ladí s lakem na nehty, bandážkami i módním přívěskem provenience Louis Vuitton - myslí si někteří lidé, že jsme ji tomu specielně učili.

Takže vysvětlujeme, že Vuittonka se tomu neučila, že to tak prostě "má" - stejně jako např.
její nevlastní bratříček Wajtík. Je to způsob, který je pro chrta v něčem výhodný - chrt využívá klopení dráhy k dosažení vyšší rychlosti - ale zase toho takový greyhound naběhá více než ostatní chrti v pelotonu chrtích závodníků.
http://www.cgdf.cz/cs/greyhound-white-elbony-mistrem-cr-uz-poctvrte.html
S touto dispozicí chrtí závodnice Vuittonka, stejně jako předtím její bratříček Wajtík - dosáhla na nejvyšší titul v šampionátu chrtích závodů - Formuli CGDF.
Dále viz:
nejlepsi-z-nejlepsich-zavodnich-greyhoundu-2014/

Vuittonka má rozmarnou image

Vuittonka má podobnou rozmarnou image, co se parády při závodech týče, jako mnohé světové sportovkyně, např. jako slavná americká běžkyně, atletická královna a nejrychlejší běžkyně světa, Florence Griffithová-Joynerová, proslulá nejen svým sportovním talentem, ale i svou krásou, nezvyklými outfity a neobyčejně dlouhými a různobarevně nalakovanými nehty.

Vuittonka a její fandové

Holčičky přicházejí na dostihy chrtů do Greyhound Parku Motol, aby viděly na vlastní oči krásnou Vuitonku, o které slyšely, a mohly se s ní pomazlit a vyfotit, některé ji již dobře znají a vracejí se, aby se s ní pomazlily. Některá děvčátka občas zmíní, že si schválně oblékly růžové oblečení, aby k Vuittonce ladily.  

Když Vuittonka dostih nevyhraje, některá děvčátka smutní, zejména proto, že Vuittonka nebude na stupních vítězů a nemůžou se s ní vyfotit. Proto má Vuittonka tu výsadu, že i když nevyhraje, musí prostě být vyvedena i ona ke stupni vítezů bednu k fotografování, aby holčičky nesmutnily. 

Můžeme prozradit, že Vuittonka vyhrává zaručeně vždy, když do Greyhound Parku Motol přijede natáčet televizní štáb - Vuittonka má moc a moc ráda pozornost.   

Fan Club Queen VUITTON

A tak se stalo, že v Greyhound Parku Motol v Praze, byl spontánně založen první Fan klub chrtí celebrity -  Queen Vuitton Fan Club.

Proto jsme s radostí uvítali, že byl založen i oficiální Fan Club krásné královničky Vuittonky a natištěna trička s jejím portrétem.
Máme zato, že tímto mnohým fandům a fanynkám doma ubudou nerozhodné chvíle při vybírání dostihového outfitu, který by ladil s krásnou Vuittonkou. 

Fanoušci nechť se informují v Greyhound Park Motol, kde si mohou zakoupit  "tričínko" s fotografií Vuittonky, a vyplnit přihlášku do Fan Clubu. Přijďte mezi nás, ať jste kteréhokoli věku!
Přijďte se pomazlit a pomuckat s krásnou sladkou "Vitoničkou" - zabořit nos do jejího hebkého běloučkého kožíšku - to je fakt radost!

Registrovaní fandové budou mít např. tyto výsady: např. vstoupit do Greyhound Racing Paddocku, (kam veřejnost nesmí), kde se chrti připravují k závodům, budou moci jim nalévat do misek vodu, omývat jim vodou tlapky, utírat je ručníčkama, a mohou mít (dle věku),  tu výsadu, že mohou vést chrta na vodítku např. z dekorovacího prostoru - sami!  Nebo jej na chvíli sami! držet na vodítku v dekorovacím prostoru!

 

Související odkazy:
http://www.cgdf.cz/cs/white-zlaty-chrt-velmistr-formule-cgdf.html


http://www.cgdf.cz/cs/deti-miluji-greyhoundy-greyhoundi-miluji-deti.html

http://www.cgdf.cz/cs/queen-vuitton-a-louis-vuitton.html

https://cs.wikipedia.org/wiki/Florence_Griffith-Joynerov%C3%A1​P.S.1. Prozradíme vám ještě, v blízké budoucnosti, jakou povahu a vlastnosti má krásná Vuittonka.

P.S. 2. Můžeme prozradit, že krásná Vuittonka má na závodišti Greyhound Park Motol konkurentku -
krásnou chrtí závodnici CHANDON, s krásně podmalovanýma očima, a drápky nalakovanými lakem odstíhu Summer Párty - ten jde Chandonce k pleti, pardon, k srsti.

Její postava je štíhlejší, avšak nádherná, a i její zadeček je hoden obdivu a je přirovnáván k proslulému pozadí krásné Andrey Verešové. Obě chrtí holky na sebe trochu žárlí. Zatímco Vuittonka je trochu "koketa", tedy trochu dost, Chandonka žíhané zlaté srsti je mírá, blazeovaná, vědoma si své krásy, s očima orientálních princezen. O tom ale později.


Z odkazu níže o proslulé Flo-Jo vyjímáme:

Do role rozmarné atletické královny se Florence Griffithová-Joynerová, nebo-li "Flo-Jo", jak zněla její přezdívka, pasovala ještě před tím, než utekla celému světu. Vždy pestře nalíčená tvář rámovaná hustými vlasy, extrémně dlouhé, různobarevně nalakované nehty, extravagantní atletický dres s jednou dlouhou nohavicí, extrovertní vystupování. Jen těžko si mohly státem a dopinkem vypreparované sportovkyně z totalitní NDR představit odlišnější arcisoupeřku.

Zdroj: http://sport.lidovky.cz/zahadna-smrt-atleticke-kralovny-griffithove-joynerove-ozivila-pochyby-1a7-/ostatni-sporty.aspx?c=A130802_162505_ln-sport-ostatni_mih

                   © Česká greyhound dostihová federace (CGDF) - Czech Greyhound Racing Federation (CGRF) v Greyhound Park Motol ©

Greyhound_Birthday_Queen_Vuitton_pink_maskara_champagne_Czech_Greyhound_Racing.JPG
Queen_VUITTON_Fan_Club_Greyhound_Park_Motol_Prague_Racing_IMG_IMG_3459_v2.JPG
Queen_Vuitton_Fan_Club_korunka_napis_Greyhound_Park_Motol.JPG
Queen_Vuitton_Fan_Club_Czech_Greyhound_Racing_Greyhound_Park_Motol_Prague_NQ1M0669_r.JPG
Queen_VUITTON_Fan_Club_Greyhound_Park_Motol_Prague_Racing_IMG_3359_vv.JPG
Queen_Vuitton_Fan_Club_Czech_Greyhound_Racing_Greyhound_Park_Motol_Prague_IMG_3349_r.JPG
Queen_VUITTON_Fan_Club_Greyhound_Park_Motol_Prague_Racing_IMG_IMG_3459_v3.JPG
Queen_Vuitton_Fan_Club_Czech_Greyhound_Racing_Greyhound_Park_Motol_Prague_IMG_3346_r.JPG
Queen_Vuitton_Fan_Club_Czech_Greyhound_Racing_Greyhound_Park_Motol_Prague_IMG_3383_r.JPG
1_Queen_Vuitton_Lady_Czech_Greyhound_Racing_Greyhound_Park_Motol_Prague_NQ1M0093.JPG
2_Greyhound_Lady_Queen_VUITTON_Czech_Greyhound_Racing_Greyhound_Park_Motol.JPG
3_Greyhound_Lady_Queen_Vuitton_Czech_Greyhound_Racing_Greyhound_Park_Motol.jpg
Queen_Vuitton_Cool_Dolce_White_Elbony_Greyhound_Park_Motol_Prague_Czech_Racing_NQ1M0774.JPG
QUEEN_VUITTON_FAN_CLUB_Greyhound_Park_Motol_Prague_144.jpg
QUEEN_VUITTON_FAN_CLUB_Greyhound_Park_Motol_Prague_444.jpg
QUEEN_VUITTON_FAN_CLUB_Greyhound_Park_Motol_Prague_065.jpg
QUEEN_VUITTON_FAN_CLUB_Greyhound_Park_Motol_Prague_565.jpg
Queen_Vuitton_Lady_Czech_Greyhound_Racing_Greyhound_Park_Motol_Prague (2).JPG
Queen_Vuitton_Lady_Czech_Greyhound_Racing_Greyhound_Park_Motol_Prague.jpg
Puppy_Praskačka_9_Mikulas_Greyhoun_raceNQ1M0398-v-u.jpg
tricko_Fan_Club_Queen_Vuitton_IMG_3330.JPG
Slavná_americká_běžkyně_s_dlouhými_nehty.jpg
Fan_club_Queen_Vuitton_Greyhound_Park_Motol_Prague_Czech_Greyhound_Racing_IMG_1159.JPG
Queen_VUITTON_Fan_Club_Greyhound_Park_Motol_Prague_Racing_IMG_3459_v.JPG
ČGDF / Hlavní strana / Chrtí dostihy České greyhound dostihové federace / Chrtí královnička Queen VUITTON a její Fan Club
123456 © Česká greyhound dostihová federace © www.cgdf.cz |Mapa stránek 123456

© 2003 Česká greyhound dostihová federace, o. s.

Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího písemného souhlasu výslovně zakázáno. Všechna práva vyhrazena.

Technická správa: Mon Alba