FORM_CGDF_LOGO.gif
ČESKÁ GREYHOUND DOSTIHOVÁ FEDERACE 

Nejvzrušující psi na světě

greyhound_Lemon_Moet_Czech_Greyhound_Racing_Federation_DSC00371.jpg

4.10.2011, Praha 

Závodní greyhoundi na profesionálních dostihových drahách

 

Nejvzrušující Psi / Dogs na světě

Dívejte se na jejich svalstvo a vzrušení v jejich očích. Nedostanete tento druh síly sezením v dopravní kleci nebo když jde o „televizní maniaka“ (pozn.: gaučáka) ,  svalstvo dostanete jen cvičením.  Dostanete energii k běhu z dobré výživy poskytnuté dobrým trenérem.

Dostanete také krásnou srst jako nejskvělejší parádník.

To všechno je Greyhound.

 

Pamatujte si, nikdo nenutí Greyhoundy běžet

Nikdo nenutí Greyhoundy běžet. Každý kdo je zná vám může říci, že je to nemožné. Chrti jsou umínění a různí  mezi sebou tak jako my lidé jsme – jestli by existoval způsob jak zajistit, aby greyhoundi běželi jak my chceme, byli bychom to vyřešili již před dávnou dobou.

 

Greyhoundi nedostávají pokyny  

Chrti nejsou koně s jezdci na zádech, kteří jim dávají pokyny co dělat. Oni nejsou africké gepardy běžící po gazelách, protože jsou vyhladovělí. Chrti běží pro naprostou lásku k tomu!

 

Který jiný pes v celé historii inspiroval  lidi k tomu, aby vybudovaly celé stadiony v jeho poctě? Jaký další pes je tak ceněný, že my budujeme rozlehlá a účelná závodiště, aby oni mohli běžet tak bezpečně a tak rychle jak oni chtějí?

 

Závodiště Greyhoundů jako hraní na pláži

Závodiště greyhoundů  jsou skvělá, stejně jako hraní na pláži. Tam nejsou žádné kameny na které by šlápli a zranily jejich nohy, žádné shluky trávy nebo díry, ve kterých uvíznou,  oni jednoduše honí hračku na konci tyče.

 

Greyhoundi znázorňují vášeň! Je potěšením pro greyhoundy, jestliže mohou chytit tu hračku před někým jiným. Je potěšením i pro závodní fanoušky, kteří je milují a hlasitě je povzbuzují.  Víme, že jde o něco, co za to stojí!

 

Péče o instinkt, který dělá greyhoundy

Ve společném pěstování stále více přísně řízeného sportu závodů Greyhoundů se daří držet ten instinkt naživu pro nás všechny.  GRA/Amerika pracuje ve svém úsilí na tom, že lidé, kteří milují greyhoundy, vždy vědí co znamená přidat na úsilí a následovat vaše srdce.   

 

Zdroj:GRA/Amerika


Související odkaz:

Greyhound Racing Associtation of America

 

© Česká greyhound dostihová federace / Czech Greyhound Racing Federation ©

greyhound_Lemon_Moet_Czech_Greyhound_Racing_Federation_DSC00371.JPG
ČGDF / Public Relations / Kdo je to greyhound
123456 © Česká greyhound dostihová federace © www.cgdf.cz |Mapa stránek 123456

© 2003 Česká greyhound dostihová federace, o. s.

Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího písemného souhlasu výslovně zakázáno. Všechna práva vyhrazena.

Technická správa: Mon Alba