FORM_CGDF_LOGO.gif
ČESKÁ GREYHOUND DOSTIHOVÁ FEDERACE 

Greyhound Racing News 02/2007 - Remake

Chrtí dostihy - Měření délky chrtích ocásků, nikoli kohoutkové výšky chrtů
23.11.2017
Kouzlo nechtěného pomáhá panu DJ Duňasovi, když glosuje měření chrtích ocásků. "Co to, co to? Vám se rosí čelo, jakobyste měl být měřen Vy sám", komentuje majitele chrtů při měření ocásku jeho psa.
"Nechodí si snad někteří na chrtí závody poměřovat něco jiného, než psy?"
Jeden z majitelů chrtů (nebudeme jmenovat) skutečně "rval" ten ocásek svého chrta, tak, aby dosáhl míry co možná nejdelší. Až se toto jevilo skoro ostudným, neboť nyní přeci vůbec o nic nejde, jen o srandu. Neuvěřitrelným se ukázalo, že i v tomto případě - měření chrtích ocásků - jakoby šlo o to "NEJ".
Chrtí dostihy - Milionáři z chrtí Praskačky
23.11.2017
Oznámil nám pan František Ringo Čech, že mu telefonoval nějaký muž, který se nechtěl představit celým jménem a vyjádřil se asi v tom smyslu, že Ringo slouží špatné věci, když chodí na Praskačku, neboť on (anonymní telefonista) má chrta a nemůže na naše závodiště, neboť u nás (rozuměj u ČGDF) je to jen spolek milionářů a kdysi tam byla pěkná atmosféra, a teď je to jinak a nyní pro ten milionářský spolek tam nemůže.

Pan Fr. Ringo Čech mu odpověděl v tom smyslu, že sice neví, jaká tam byla atmosféra před tím, ale že ta současná se mu moc líbí a u toho zůstane. Jestli dotyčný pán nemůže na dostihy, ať vezme pytlík peněz, ubije organizátora dostihů tímto pytlíkem, a jeho chrt ať vyhraje a tím natrhne všem p...l.
Známo, že Ringo si servítky prostě nebere
123456 © Česká greyhound dostihová federace © www.cgdf.cz |Mapa stránek 123456

© 2003 Česká greyhound dostihová federace, o. s.

Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího písemného souhlasu výslovně zakázáno. Všechna práva vyhrazena.

Technická správa: Mon Alba