FORM_CGDF_LOGO.gif
ČESKÁ GREYHOUND DOSTIHOVÁ FEDERACE 

Greyhound welfare

Accomodation for greyhounds
7/26/2012
Někteří chrti registrovaní u CGDF bydlí se svými majiteli doma.
Někteří chrti registrovaní u CGDF žijí v Greyhound Chateaux Prague. Chrti žijí v Greyhound Chateaux Prague, když jejich majitelé jsou příliš pracovně vytížení na to, aby mohli chrti s nimi žít trvale doma.
Wellness and fitness center in the Greyhound Chateaux
7/26/2012
Část dne chrti cvičí na běžeckém trenažéru ve fitness centru (se sprchou) v komplexu zděného kennelu.
Část dne chrti relaxují na elektromagnetických relaxačních rohožích značky Biomag Mona umístěných v přenosných kovových klecích. Pro zvýšení relaxačního účinku jsou klece opatřeny plátěným krytem.
I am cuddly greyhound
7/26/2012
Potomci australské chrtí dostihové legendy Big Daddy Cool v Greyhound Chateaux Praha. Ve fotogalerii níže najdete vymazlené štěňátka Big Daddy Gucci, Big Daddy Louis, Cool Dolce, Cool Gabbana a Queen Vuitton (Big Daddy Cool x Queen Smig).
Greyhounds and people in the Greyhound Chateaux
7/26/2012
Chrti v Greyhound Chateaux Prague vpodstatě bydlí část dne v prostorách určených pro chrty a část dne pobývají s lidmi v lidských příbytcích (byt kennel master, trenér, stewardi, kanceláře CGDF, klubovna)
Feeding of greyhounds in the Greyhound Chateaux
7/25/2012
Greyhoundi jsou krmeni krmivem pro chrty, granulemi RED MILLS RACER, RED MILLS TRACKER a RED MILLS XCEL, přesně dle doporučeného dávkování a četnosti stanovené výrobcem a doporučené veterináři.
Transport of greyhounds
7/25/2012
Chrti jsou transportováni ve specializovaných klimatizovaných dodávkových vozech zn. Mercedes-Benz Vito, MB Viano a MB R500. V těchto vozech jsou greyhoundi bezpečně ustájeni v prostorných boxech.
Castle of greyhound princesses and greyhound kings
7/25/2012
PURE PRINCESS BOUDOIR - Vyvalte červený koberec, přichází chrtí princezny!
I chrtí princezny také rády cvičí ve welness centru a rády se dobře nají...
123456 © Česká greyhound dostihová federace © www.cgdf.cz |Mapa stránek 123456

© 2003 Česká greyhound dostihová federace, o. s.

Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího písemného souhlasu výslovně zakázáno. Všechna práva vyhrazena.

Technická správa: Mon Alba